Produkty Vermeiren w sklepie MegaMedic

Vermeiren to znany i renomowany producent sprzętu medycznego z ponad 60-letnim doświadczeniem na rynku. Firma na początku specjalizowała się w produkcji wózków inwalidzkich, z czasem poszerzając swoją ofertę o kolejne produkty, w tym łóżka rehabilitacyjne. Sprzęty spełniają najwyższe standardy oraz wszystkie normy, są bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Dzięki temu wszystkie z nich są niezawodne i wykonane z najwyższą precyzją. Wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii oraz robotów spawalniczych gwarantuje powtarzalność oraz wytrzymałość.

%--split--%

Produkty Vermeiren - co można znaleźć w naszej ofercie?

W asortymencie dostępne są łóżka rehabilitacyjne, które w ogromnym stopniu ułatwiają opiekę nad chorym. Oferujemy zarówno modele sterowane manualnie oraz elektronicznie, za pomocą pilota. Wszystkie z nich zapewniają ogromny komfort nie tylko choremu, ale również opiekunowi. Łóżka rehabilitacyjne cieszą się dużą popularnością, co wynika z możliwości ich dopasowana do potrzeb pacjentów. Produkty dostępne w naszej ofercie nie wymagają wysiłku fizycznego do regulacji. Dzięki temu mogą być bezpiecznie używane nawet przez pacjentów, których stan jest bardzo słaby i nie są oni w stanie współpracować z opiekunem. Vermeiren Polska ma w swoim katalogu produktów łóżka z elektryczną regulacją, które sprawdzą się również w przypadku chorych z dużą masą ciała, w przypadku których modele obsługiwane manualnie byłyby bardzo trudne w użytkowaniu.

 

Łóżka rehabilitacyjne z pilotem Vermeiren

Wybór odpowiedniego modelu łóżka ma ogromne znaczenie. Musi być ono dopasowane do potrzeb pacjenta. W naszej ofercie znajdują się wersje przeznaczone m.in. dla osób cierpiących na chorobę Alzheimera oraz o niskim wzroście. Ponadto dostępne są produkty standardowe oraz z rozbudowanymi funkcjami. Oferowane przez nas łóżka Vermeiren bardzo dobrze sprawdzają się w opiece domowej. W przypadku sprzętów sterowanych za pomocą pilota istnieje możliwość regulacji kąta nachylenia poszczególnych elementów oraz ustawienia wysokości. Ponadto można ustawić je w pozycji anty-Trendelenburga, gdzie stopy są położone poniżej poziomu tułowia. Modele sterowane pilotem to łóżka czterosegmentowe. Posiadają one skrzynkową obudowę wykonaną z drewna bukowego, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe, a przy tym estetycznie się prezentują.

 

Dodatkowe informacje na temat produktów Vermeiren

Model łóżka przeznaczony dla osób cierpiących na chorobę Alzheimera ma możliwość obniżenia leża aż do poziomu podłogi. Dzięki temu nawet jeśli pacjent nieświadomie wstaje podczas snu, nie upadnie na ziemię z wysokości. W ten sposób zminimalizowane zostało ryzyko urazów. Takie łóżka są też rekomendowane osobom z niskim wzrostem, bowiem ich użytkowanie jest dużo łatwiejsze. Oferowane przez nas produkty Vermeiren Polska wyróżniają się wysoką jakością wykonania i funkcjonalnością. Dzięki temu skutecznie wspierają proces rehabilitacji i pielęgnacji. W naszej ofercie dostępne jest też standardowe łóżko rehabilitacyjne sterowane ręcznie. Składa się ono z trzech segmentów. Regulacja zagłówka odbywa się za pomocą sprężyny hydraulicznej. Regulacja podnóżka jest skokowa, manualna.

Vermeiren

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl