Opcje przeglądania

Klasyczne ciśnieniomierze nie spełniają Twoich oczekiwań? Szukasz wygodnego i poręcznego sprzętu do codziennego użytku? Dostępne w naszym asortymencie ciśnieniomierze nadgarstkowe to lekkie, innowacyjne urządzenia, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Odznaczają się one nie tylko kompaktowymi rozmiarami, ale również wysoką sprawnością działania i wygodą użytkowania. Każdy oferowany przez nas ciśnieniomierz nadgarstkowy to praktyczny model, który gwarantuje precyzję pomiaru ciśnienia krwi, czego potwierdzeniem są testy kliniczne i wpis na listę Urzędu Rejestracji Produktów Medycznych. Oferowane urządzenia spełniają rygorystyczne normy medyczne. Dają wiarygodne wyniki i są niezawodne.

 

Ciśnieniomierze nadgarstkowe

Ciśnieniomierz na nadgarstek – więcej niż funkcjonalny gadżet

Dostępne w naszej ofercie ciśnieniomierze nadgarstkowe wyróżniają się unikalną konstrukcją. W efekcie są dużo wygodniejsze od klasycznych wariantów naramiennych. Jak sama nazwa wskazuje, zakłada się je na nadgarstek. Dzięki temu bez trudu może je obsłużyć jedna osoba. Ma to szczególne znaczenie w przypadku osób starszych, niedołężnych i z ograniczoną mobilnością.

Każdy nasz ciśnieniomierz na nadgarstek to intuicyjne w obsłudze urządzenie – do wykonania pomiaru ciśnienia wystarczy zaledwie kliknięcie. Oferowany sprzęt nie tylko mierzy ciśnienie. Za jego pomocą można również wykryć nadciśnienie i arytmię serca, a w przypadku niektórych modeli nawet zmierzyć puls.

Wygodne i niezawodne ciśnieniomierze nadgarstkowe

Część oferowanych produktów wyposażonych jest nawet w funkcję wykrywania ruchów ciała. Pozwala ona przyjąć optymalną postawę podczas badania, a co za tym idzie wyeliminować niewłaściwe pomiary.

Co więcej, dostępne naszym w asortymencie urządzenia do mierzenia ciśnienia krwi, zakładane na rękę mają wbudowaną pamięć, co pozwala na zapisywanie wyników pomiaru i w efekcie ułatwia kontrolowanie poziomu ciśnienia. Ich zaletą jest również cicha praca. Z uwagi na kompaktowe rozmiary zajmują niewiele miejsca. Są więc łatwe w przechowywaniu. Pomaga w tym praktyczne etui, w które zabezpiecza sprzęt przed uszkodzeniami.

Praktyczne ciśnieniomierze nadgarstkowe

Każdy dostępny w naszym sklepie aparat do mierzenia ciśnienia na rękę wyposażony został w czytelny wyświetlacz i duże przyciski funkcyjne, co dodatkowo ułatwia jego obsługę. Co więcej, oferowany sprzęt pochodzi od sprawdzonych producentów, którzy do jego wykonania użyli wysokiej jakości materiałów. W efekcie urządzenia są trwałe i wykazują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Niestraszna im również wielokrotna, intensywna eksploatacja. To praktyczne modele, zasilane bateryjnie.

Aparat do mierzenia ciśnienia na nadgarstek to praktyczne urządzenie, polecane nie tylko osobom starszym i borykającym się z niedołężnością, ale również otyłym. W przypadku urządzenia naramiennego niejednokrotnie mają one problem z dopasowaniem mankietu do obwodu ramienia. W przypadku modelu nadgarstkowego kłopot ten nie występuje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl