Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Opcje przeglądania

W tej części naszego sklepu zgromadziliśmy zautomatyzowane ciśnieniomierze nadgarstkowe, która stanowią tańszą alternatywę dla aparatów na ramię. Wystarczy jedno naciśnięcie, aby mankiet zacisnął się na nadgarstku, a aparat do mierzenia ciśnienia wykonał pomiar. Urządzenia nadgarstkowe mają dobre opinie wśród osób stawiających na wygodę. Te modele zajmują niewiele miejsca, a ich praca jest cicha. Można je wszędzie zabrać ze sobą i kontrolować ciśnienie, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Prezentujemy Państwu najlepsze ciśnieniomierze nadgarstkowe, jakie obecnie posiadamy w asortymencie. Szczególną uwagę polecamy zwrócić na urządzenia marki Citizen, na które udzielamy wyjątkowo długiej, bo pięcioletniej gwarancji. Zachęcamy do sprawdzenia, jakie ciśnieniomierze są dostępne w Mega Medic.

Zamów ciśnieniomierz nadgarstkowy w eleganckim etui i miej go zawsze przy sobie

U niektórych osób często zachodzi potrzeba kontrolowania ciśnienia tętniczego krwi. Wówczas dobrze jest zaopatrzyć się w urządzenie, które można schować do torebki lub większej kieszeni i bezpiecznie zabierać ze sobą, gdziekolwiek się nie idzie. W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się ciśnieniomierz na nadgarstek. Można go kupić w naszym sklepie medycznym w zestawie z twardym etui. Nadgarstkowy aparat do mierzenia ciśnienia jest bardzo wygodny dla użytkownika, ponieważ wymaga jedynie założenia na rękę i wciśnięcia dużego przycisku start. W Mega Medic ceny za urządzenia tego typu zaczynają się już od ok. 80 zł. Jest to cena za automatyczny nadgarstkowy ciśnieniomierz z technologią, która gwarantuje najdokładniejszy wynik. Duża pamięć, przejrzysty wyświetlacz i pokaźny zakres pomiarowy to dodatkowe cechy, opisujące aparat na nadgarstek. Zapraszamy do zakupu!

Kwestie, których nie można pominąć, kupując elektroniczny ciśnieniomierz nadgarstkowy

Aparaty do mierzenia ciśnienia dzielą się na tradycyjne oraz nowej generacji, czyli automatyczne. Te drugie nie wymagają od użytkownika zaciskania specjalnej pompki, gdyż odpowiednio zaprogramowany mankiet sam zaciska się na nadgarstku. Znacznie wpływa to na wygodę wykonywania pomiarów, które bez problemu można przeprowadzić samodzielnie. Wybierając ciśnieniomierz nadgarstkowy dla siebie, dobrze jest sprawdzić, czy zakres pomiaru oferowany przez dany model jest dla nas wystarczający. Podobnie dokładność – im większa, tym lepiej. Nie można pominąć kwestii ceny. Nadgarstkowy aparat jest tańszy od naramiennego, a jego cena wynosi ok. 80-120 zł. Zdecydowanym plusem są opcje dodatkowe, jak pamięć zaprogramowana dla dwóch osób albo automatyczne wykrywanie nadciśnienia. Polecamy o tym pamiętać, gdy będą Państwo zamawiać ciśnieniomierz nadgarstkowy w naszym sklepie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl