Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Wózki inwalidzkie w sklepie MegaMedic

Wraz z biegiem lat lub na skutek chorób czynność chodzenia może zostać upośledzona lub ustać całkowicie. Wtedy nieocenioną pomocą w codziennym funkcjonowaniu staje się wózek inwalidzki, który powinien zostać dobrany indywidualnie do potrzeb osoby z problemami w samodzielnym poruszaniu się. W naszym sklepie udostępniamy do zakupu różne wózki inwalidzkie, które charakteryzują odmienne materiały wykonania stelaży i siedzisk, a także udogodnienia zastosowane w poszczególnych konstrukcjach.

 

WÓZKI INWALIDZKIE

Solidny i lekki wózek inwalidzki to synonim samodzielności 

Jako profesjonaliści, przeprowadzamy dokładną selekcję produktów prezentowanych w naszej ofercie. Sprzęt, który wybraliśmy dla naszych klientów, cechuje się świetną jakością i niezawodnością. Lekkie stelaże proponowanych przez nas wózków wykonane są z aluminium lub stali — co zapewnia im imponującą wytrzymałość. Produkty są zróżnicowane cenowo — w zależności od zastosowanych technologii, liczby udogodnień i producenta. 

 

Dokładne opisy zawarte na podstronach poszczególnych wózków pozwalają na porównanie produktów i wybranie odpowiedniej opcji do swoich indywidualnych potrzeb. 

 

Rodzaj wózka powinien odpowiadać konkretnemu stylowi życia

Osoba niepełnosprawna może mieć bardzo różne potrzeby, dotyczące sprzętu, za pomocą którego się porusza. Inny wózek będzie potrzebny do użycia wyłącznie w domu, a inny do wycieczek po miejskich chodnikach lub nierównym podłożu. Decyduje o tym rodzaj kół oraz sposób ich obsługi, hamulce i ewentualne udogodnienia dla opiekuna prowadzącego wózek.

 

Do częstego składania i rozkładania — które wiąże się z podróżami samochodem, najlepszy będzie wózek inwalidzki aluminiowy, który posiada stosunkowo niską wagę, a w związku z tym jest bardziej poręczny w transporcie. Z kolei solidny wózek inwalidzki stalowy o nieco cięższej ramie będzie idealny do zastosowania przy okazyjnym opuszczaniu budynku zamieszkania. Stal malowana proszkowo zabezpiecza ramę przed utlenianiem, a sama konstrukcja jest bardzo odporna na częste uderzenia związane z codziennymi czynnościami w domu i poza nim.

 

Na samodzielne zakupy polecamy inwalidzki wózek elektryczny

Dla osób, którym obsługa wózka inwalidzkiego sprawia kłopot, a mimo to spragnionych większej autonomii — mamy w ofercie coś specjalnego! Elektryczny skuter virgo, rozpędzający się maksymalnie do 8 km/H, to wymarzone rozwiązanie problemu z poruszaniem się seniorów, osób niepełnosprawnych i osłabionych w przebiegu różnych schorzeń.  Wygodne, stabilne siedzisko, kontrola jazdy z poziomu prostego panelu ręcznego oraz solidny kosz na zakupy, zamontowany w pobliżu kierownicy — to zestaw, który daje możliwość wyprawy do centrum handlowego, załatwienia drobnych sprawunków w pobliżu miejsca zamieszkania lub przyjemnej wycieczki do parku.

 

Różnorodność wykończeń wózków inwalidzkich wedle osobistych potrzeb 

Wózki inwalidzkie pochodzące z naszej oferty to niezbędna pomoc dla osób upośledzonych ruchowo. Każda z nich posiada nieco odmienne potrzeby dotyczące komfortu użytkowania sprzętu ortopedycznego i dlatego nasze wózki dostępne są w różnych rodzajach wykończeń siedzisk i oparć. Proszę mieć to na uwadze podczas poszukiwania odpowiedniego modelu. Życzymy udanych zakupów w naszym sklepie i bezproblemowej eksploatacji zakupionego sprzętu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl