Bezpieczne i łatwe w użyciu termometry bezdotykowe

Szybki i bezproblemowy pomiar temperatury jest istotny nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Standardowe piórowe termometry medyczne wymagają dość długiego utrzymywanie ich pod pachą, co nie jest zbyt przyjemne. Zwłaszcza gdy końcówka urządzenia jest zimna. Do tego dochodzi precyzja badania, która może zostać łatwo zaburzona (na przykład przez wykonywane ruchy ręką bądź ubranie).

Wszystkie te problemy załatwia termometr bezdotykowy, który w naszym sklepie występuje w wielu zróżnicowanych odmianach. Dzięki temu z łatwością znajdziesz urządzenie spełniające Twoje wymagania i potrzeby.

 

Termometry bezdotykowe

Termometry bezdotykowe – bezpieczne i precyzyjne

Jakie są zalety produktów dostępnych w naszym sklepie? Jest ich wiele, jednak te najważniejsze dotyczą komfortu i szybkości dokonywanych pomiarów. W odróżnieniu od termometrów klasycznych modele bezdotykowe potrzebują zaledwie kilku sekund (w niektórych przypadkach tylko jednej sekundy!), by zmierzyć temperaturę ciała. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą obsługiwanych systemów i technologii. Bezdotykowe termometry medyczne często przeprowadzają badanie z użyciem promieniowania podczerwonego. Jest ono w pełni bezpieczne, znacząco skraca czas trwania pomiaru.

 

Bez względu na model, sposób użycia tego typu sprzętów zawsze jest bardzo podobny. Wystarczy nacisnąć przycisk i przyłożyć termometr do głowy. W przeciągu maksymalnie kilku sekund na wyświetlaczu pojawi się zmierzona temperatura. Wiele urządzeń dodaje do tego informację świetlną – w zależności do koloru ekranu, możesz łatwo wywnioskować, czy temperatura ciała utrzymuje się w normie, czy pojawił się stan podgorączkowy, czy może masz do czynienia z gorączką.

 

Nie musisz czekać  w nieskończoność na wynik, utrzymując ciało bez ruchu z termometrem pod pachą. Wszystko odbywa się w sposób szybki i bardzo wygodny. Między innymi z tego powodu tego typu urządzenia zalecane są podczas mierzenia temperatury u dzieci.

 

Termometry bezdotykowe z atestem medycznym

Poza wysokim komfortem obsługi liczyć możesz również na odpowiednią precyzję pomiaru. Potwierdzeniem tego są zresztą atesty, którymi wyróżniają się proponowane przez nas urządzenia. Dzięki nim możesz mieć pewność, że zakupiony termometr bezdotykowy okaże się niezawodny i w pełni bezpieczny. Do tego dochodzi wysoka wytrzymałość mechaniczna, która sprawia, że sprzęt stanie się zakupem na dłuższy czas.

 

To jednak nie koniec! Termometry bezdotykowe znajdujące się w ofercie sklepu służą bowiem nie tylko do mierzenia temperatury ciała. Proponujemy ponadto modele wielofunkcyjne, przy pomocy których z łatwością sprawdzisz temperaturę otoczenia bądź jakiejś substancji – zupy, herbaty, mleka etc. W tym przypadku również możesz liczyć na wysoką precyzję działania, a także łatwość obsługi.

 

Dobry termometr przyda się w każdym domu. Zwłaszcza gdy jego użycie jest tak szybkie i proste. Wszystkie te kryteria spełniają urządzenia bezdotykowe, które znajdziesz w naszym sklepie. Dzięki szerokiej, zróżnicowanej ofercie produktowej, z łatwością kupisz sprzęt siebie i swoich bliskich.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl