Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Przepuklina? Można jej zapobiec, stosując nowoczesne pasy przepuklinowe!

Przepuklina pojawia się w momencie gdy jeden z organów wewnętrznych lub inna część ciała zaczyna wystawać przez tkanki, lub ścianę mięśnia. Przyczyny tego typu zjawisk nie są do końca znane, jednak często mówi się o czynnikach wpływających na zwiększanie nacisku na ścianę brzucha. Mogą być to np. długo trwające zaparcia, nadwaga, otyłość, nadmierny wysiłek fizyczny oraz powiększona prostata. Pas przeciwprzepuklinowy okaże się przydatny przy różnych rodzajach przepukliny brzusznej — pachwinowej, udowej, pępkowej oraz okołostomijnej.

 

W jaki sposób działa pas antyprzepuklinowy?

Produkty przepuklinowe dostępne w naszej ofercie mogą być stosowane w okresie pooperacyjnym, aby zabezpieczyć okolicę ciała, gdzie był wykonywany zabieg. W tej sytuacji pas na przepuklinę chroni przed działaniem tłoczni brzusznej, ograniczając ryzyko nawrotu dolegliwości. Opisywane akcesorium sprawdzi się także w przypadku osób, u których z różnych powodów nie można wykonać operacji. Jego zadaniem będzie zapobieganie przemieszczaniu się narządów wewnętrznych oraz ograniczenie rozwoju schorzenia. Co więcej, pacjenci, którzy przygotowują się do zabiegu, również mogą zdecydować się na noszenie pasa, aby uniknąć pogorszenia stanu zdrowia.

 

Pasy przepuklinowe brzuszne, dzięki swojej konstrukcji, przynoszą ogromną ulgę. Możliwość regulacji sprawia, że chorzy mają pełną kontrolę nad ciśnieniem oraz naciskiem. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się dyskretnym charakterem, dzięki czemu ich noszenie w żaden sposób nie wpływa na codzienne życie. Wysoki stopień elastyczności pozwala na idealne dopasowanie do ciała, a jednocześnie przekłada się na komfort noszenia.

 

Pas przepuklinowy brzuszny — modele dla kobiet, mężczyzn i dzieci

W naszej ofercie można znaleźć pasy dopasowane do anatomii kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Dostępne są zarówno wersje jednostronne, jak i dwustronne z pelotą. Pasy należy nosić na bieliźnie i prać ręcznie, aby uniknąć ich zdeformowania. Asortyment obejmuje egzemplarze przeznaczone do noszenia m.in. w przypadku przepukliny pępkowej, pachwinowej oraz szerokie modele znajdujące zastosowanie przy przepuklinie brzusznej.

 

Wszystkie produkty zostały wykonane z oddychającego materiału. Obecność peloty pozwala na jej umieszczenie dokładnie w tym miejscu, gdzie występuje przepuklina, w ten sposób zmniejszając dolegliwości bólowe podczas schylania się i podnoszenia przedmiotów. Stonowana kolorystyka sprawia, że pas przepuklinowy brzuszny nie wyróżnia się spod bielizny. Większość egzemplarzy występuje w kolorze beżowym lub czarnym.

 

Co jeszcze warto wiedzieć na temat pasów?

Przed zakupem opisywanego produktu, warto zasięgnąć opinii lekarza oraz skonsultować sposób noszenia. Pasy przepuklinowe brzuszne sprawdzają się zarówno podczas krótko, jak i długoterminowego użytkowania, w ogromnym stopniu przyczyniając się do wyeliminowania problemu przepukliny oraz przyspieszając gojenie po operacji.

 

W naszej ofercie można znaleźć także ochraniacze krocza, przeznaczone dla mężczyzn. Ich zadaniem jest zapobieganie zawieszaniu jąder oraz zabezpieczenie okolic intymnych w razie zranienia lub infekcji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl