Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Oferta internetowego sklepu medycznego MegaMedic to między innymi doskonałe taśmy do kinesiotapingu. Stosowanie tego typu taśm jest powszechną metodą wspomagania procesu rehabilitacji medycznej i sportowej, a także w leczeniu i zapobieganiu powstawania dolegliwości bólowych. Ich działanie polega na wspomaganiu organizmu w wykorzystaniu jego własnych zdolności kompensacyjnych. Metoda ta z powodzeniem jest stosowana na całym świecie, a w ostatnich latach popularne „tejpy” zyskują coraz większe grono zwolenników.

 

Podstawową zaletą, jaką bez wątpienia posiadają taśmy do kinesiotapingu, jest łatwość w ich nakładaniu. Oczywiście jeśli zależy nam przy tym na faktycznym efekcie, należy pamiętać, by stosować aplikacje zalecone przez rehabilitantów lub lekarzy.

 Tejpy stosowane są przede wszystkim w sytuacjach, w których nie ma potrzeby sięgać po stabilizatory, ale jednocześnie wskazane jest zadbanie o przynajmniej lekkie ustabilizowanie mięśni. W takich sytuacjach taśmy do kinesiotapingu sprawdzają się idealnie, znajdując szerokie zastosowanie zarówno w sporcie, jak i w przypadku po prostu dużej aktywności fizycznej. Sporym atutem jest także fakt, że z taśm tego typu można korzystać przy kontuzjach różnych części ciała, podczas gdy opaski muszą być dedykowane pod kolano, łokieć, kostkę itp. Po prostu kupuje się większe rolki tejpów i używa w zależności od potrzeb.

 W Mega Medic proponujemy taśmy do kinesiotapingu w wielu rożnych kolorach, więc można zadbać nawet o takie drobiazgi jak to, czy dobrze wyglądają w trakcie wykonywania ćwiczeń sportowych.

Zachęcamy również do obejrzenia innego, oferowanego przez nasz sklep medyczny, sprzętu rehabilitacyjnego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl