Chcesz kontrolować ciśnienie krwi w domowych warunkach, jednak nie masz odpowiedniego sprzętu? W naszym sklepie znajdziesz to, czego szukasz. Oferujemy nowoczesne ciśnieniomierze naramienne, które pozwalają na wygodne i łatwe dokonywanie pomiarów ciśnienia krwi. To profesjonalne urządzenia, których jakość i precyzja pomiaru zostały potwierdzone w badaniach klinicznych. Każdy dostępny w naszym asortymencie ciśnieniomierz naramienny jest na liście Urzędu Rejestracji Produktów Medycznych. Oferujemy tylko bezpieczny produkty, które spełniają wyśrubowane standardy jakości, są dokładne i wykazują wysoką sprawność działania.

Ciśnieniomierze naramienne

Niezawodne ciśnieniomierze naramienne

Większość dostępnych w naszym sklepie ciśnieniomierzy naramiennych działa w sposób automatyczny. Mamy również warianty półautomatyczne, które są wyposażone w pompkę do ręcznego pompowania. Niezależnie od rodzaju każdy oferowany sprzęt jest intuicyjny w obsłudze. W przypadku wielu modeli wystarczy zaledwie jedno kliknięcie, by dokonać pomiaru. To świetna wiadomość dla osób starszych i o ograniczonej mobilności. Obsługę sprzętu dodatkowo ułatwiają duże przyciski i czytelny wyświetlacz LCD.

Funkcjonalne ciśnieniomierze naramienne

Każdy dobry ciśnieniomierz naramienny powinien oferować dodatkowe funkcje. Dostępne w naszym sklepie modele potrafią nie tylko mierzyć ciśnienie tętnicze, ale również rozpoznawać nadciśnienie czy też objawy arytmii serca. Wyposażone są również w funkcję automatycznego wyłączania, która pozwala ograniczyć zużycie baterii.

Dysponują także pojemną pamięcią wewnętrzną. Koniec z zapisywaniem wyników na kartce! W przypadku dostępnych w naszym asortymencie urządzeń wystarczy kilka kliknięć, by uzyskać dostęp do historii pomiarów. Możliwość zapisywania wyników to praktyczna opcja, która ułatwia kontrolowanie ciśnienia krwi.

Ciśnieniomierze naramienne dla każdego

Oferowane ciśnieniomierze naramienne to innowacyjne produkty, które są trwałe i niezawodne. To zasługa zastosowania wysokiej jakości materiałów i podzespołów. Dzięki nim sprzęt charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz długą żywotnością. Nic więc dziwnego, że znajdują zastosowanie nie tylko jako sprzęt do użytku domowego. Sprawdzają się bowiem także w gabinetach lekarskich i zabiegowych.

Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci ciśnieniomierz naramienny z zasilaczem, czy też wolisz mobilny model zasilany bateryjnie, w naszej ofercie znajdziesz to, czego szukasz. Dostępne sprzęty działają szybko i bezproblemowo. Mimo wysokiej sprawności działania występują w niewygórowanych cenach, co czyni je dostępnymi praktycznie dla każdego.

Oferowane naramienne urządzenia do mierzenia ciśnienia krwi wyposażone są w praktyczne i wygodne mankiety, które występują w rozmiarze nie tylko uniwersalnym, ale również dostosowanym dla osób o szerokim obwodzie ramienia. Szeroka oferta ciśnieniomierzy naramiennych sprawia, że z łatwością możesz porównać poszczególne modele między sobą i wybrać ten, który Ci najbardziej odpowiada.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl