Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Lampy na podczerwień

W ofercie naszego sklepu znajdują się wysokiej jakości lampy lecznicze, które działają na podczerwień. Emitowane przez nie światło pozwala zwiększyć temperaturę wybranej części ciała, co przekłada się na działanie terapeutyczne, związane między innymi z łagodzeniem bólu oraz napięcia. Sprawdź, jakie dokładnie modele znajdują się w katalogu i co jeszcze potrafią.

 

LAMPY NA PODCZERWIEŃ

Lampa na podczerwień – możliwe zastosowania

Użycie proponowanych przez nas sprzętów może być dobrym sposobem na złagodzenie bólu fizycznego. Lampa rozgrzewająca rozluźnia bowiem mięśnie, co przekłada się na przyjemny relaks i uczucie ulgi. Jej działanie okazać się może więc idealne na przeciążenia, nerwobóle czy też rozmaite kontuzje. To jednak nie wszystko, ponieważ lampa lecznicza pozytywnie oddziałuje także na stawy.

 

Wpływa ponadto na ograniczenie przyjmowania niektórych szkodliwych dla organizmu leków przeciwbólowych. W jaki sposób lampa grzewcza pomaga złagodzić napięcia i sztywność mięśni? Ciepło emitowane przez podczerwień jest przenoszone przez intensywne promieniowanie w postaci światła. Ciepło stymuluje krążenie krwi w tkankach, rozgrzewa i rozluźnia mięśnie. Proces ten dostarcza bogatą w tlen krew do skurczonych mięśni i w ten sposób naturalnie łagodzi ból.

 

Uniwersalne lampy na podczerwień

Proponowane przez nas urządzenia świetnie sprawdzają się na bóle mięśni i stawów. Zdecydowanie przyspieszają proces leczenia wielu dolegliwości, w tym reumatycznych. Jednak ich zastosowanie jest znacznie szersze. Jak wskazują opinie zadowolonych klientów, mogą one okazać się pomocne w wielu sytuacjach. Bardzo dobrze działają:

  • na bóle kręgosłupa – tutaj także chodzi głównie o złagodzenie napiętych mięśni,
  • na zatoki – zwłaszcza podczas stanów zapalnych,
  • na trądzik – ułatwiają pozbycie się go,
  • do pielęgnacji twarzy – ograniczają skutki starzenia się skóry, wygładzają zmarszczki i poprawiają wchłanianie użytych kosmetyków.

Lampa rozgrzewająca to uniwersalne urządzenie, które jest w stanie zapewnić wiele dobrego. Czy opala skórę? Nie, powoduje jedynie jej rozgrzanie.

 

Jak stosować lampę na podczerwień?

Żeby uzyskać pożądane efekty terapii, czas naświetlania powinien wynosić około piętnastu minut dziennie (chyba że instrukcja wskazuje inaczej). Aż do osiągnięcia satysfakcjonującego efektu złagodzenia lub wyeliminowania bólu. Lampa nie powinna znajdować się ani zbyt blisko ani zbyt daleko skóry – najlepiej w odległości mniej więcej 30 centymetrów od wskazanego obszaru.

 

Skoro wiadomo, ile minut trwać powinno nagrzewanie, warto zastanowić się nad tym, ile razy dziennie lampa może być stosowana. W zależności od rodzaju dolegliwości warto używać jej 2-3 razy na dzień. W przypadku ewentualnych wątpliwości dobrze jest zgłosić się do lekarza lub farmaceuty.

 

Dostępne w naszej ofercie lampy są zróżnicowane pod względem kluczowych parametrów, takich jak moc czy zakres fali. Wszystko po to, aby umożliwić wybór sprzętu, który spełni najważniejsze dla Ciebie kryteria i zapewni w pełni skuteczne, prozdrowotne działanie. Innym sprzętem o właściwościach rozgrzewających są koce grzewcze i reumatyczne, które skutecznie radzą sobie z bólem różnego pochodzenia. Sprawdź sam!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl