Opcje przeglądania

Nowoczesne wagi – precyzyjny pomiar

Stała kontrola nad wagą ciała pozwala na skuteczne zaplanowanie diety, a także programu treningowego, skupionego wokół redukcji tkanki tłuszczowej. Jest to również doskonały sposób na to, aby obserwować i reagować na ewentualne zmiany zachodzące w organizmie. Zwłaszcza gdy czynności te wykonywane są przy użyciu materiałów wysokiej jakości.

W naszej ofercie dostępne są nowoczesne wagi łazienkowe elektroniczne i analityczne, które powstały z najlepszych materiałów, a także z użyciem sprawdzonych systemów. Zapewniają one z jednej strony niezwykle precyzyjny pomiar, a z drugiej niezawodność – bez względu na częstotliwość oraz intensywność stosowania. Z tego powodu z oferowanych przez nas urządzeń korzystać mogą zarówno „zwykli” użytkownicy, jak i osoby aktywne fizycznie, dla których każdym gram ma znaczenie. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni model.

 

WAGI

Jaka waga łazienkowa okaże się najlepsza?

Choć może się wydawać, że nie ma znaczenia, jaka waga znajdzie się w łazience, zwrócenie uwagi na parametry poszczególnych sprzętów pozwala zmienić ten pogląd. Dlaczego? Ponieważ waga łazienkowa często charakteryzuje się różną precyzją pomiaru. Niezwykle ważnym parametrem jest dopuszczalny błąd pomiaru, który powinien być jak najniższy.

 

Dzięki naszej ofercie łatwo można znaleźć urządzenie doskonale spełniające potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Każda proponowana przez nas waga elektroniczna obsługuje sprawdzony, bardzo dokładny system pomiarowy, który daje pewność, że wartość przedstawiona na wyświetlaczu jest prawdziwa.

 

To jednak nie wszystko. Proponowane przez nas wagi łazienkowe zapewniają dostęp do wielu elementów dodatkowych, zdecydowanie zwiększających komfort ich użycia. W zależności od wybranego modelu mogą być to wyświetlacze LCD, możliwość zapamiętywania pomiarów czy też podświetlenie.

 

Nowoczesne czujniki nacisku, a także bardzo wytrzymałe materiały konstrukcyjne sprawiają, że każda waga łazienkowa okaże się wyborem na długi czas.

 

Wagi analityczne i diagnostyczne

Wiemy doskonale, że potrzeby naszych Klientów są różne, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby w katalogu znalazły się produktu jak najbardziej zróżnicowane. Dobrym tego przykładem jest waga analityczna, która mierzy kilka bądź kilkanaście parametrów. Innymi słowy, przeprowadzona jest za jej pomocą analiza masy ciała. Mowa tu nie tylko o masie ciała, ale również zawartości tkanki mięśniowej i tłuszczowej, wieku biologicznym ciała, stopniu otyłości czy też wskaźniku BMI. Wszystkie te wartości pozwalają dokładnie ocenić stan organizmu. Równie rozbudowana okaże się waga łazienkowa diagnostyczna, ułatwiająca planowanie diety. Co ważne, niektóre modele obsługują łączność Bluetooth.

 

Przygotowaliśmy coś również dla osób stawiających na tradycyjne rozwiązania. Waga osobowa mechaniczna być może jest pozbawiona dodatkowych funkcji, ale nadal gwarantuje bardzo dokładne działanie. Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z dostępną ofertą, a także porównywania i analizowania poszczególnych produktów. Zdecydowanie ułatwi to wybór najlepszej wagi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl