Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Praktyczne i niezawodne akcesoria do inhalatorów

Nebulizacja – polegająca na przyjmowaniu preparatu leczniczego w postaci aerozolu lub mgiełki – to łatwy do wykonania w warunkach domowych zabieg, który jest zalecany w profilaktyce i leczeniu chorób układu oddechowego. Wykonuje się go za pomocą specjalnego urządzenia – inhalatora. Ten zaś do prawidłowego działania potrzebuje określonych akcesoriów. Znajdziesz je w naszym asortymencie.

Oferujemy wyłącznie sprawdzone akcesoria do inhalatorów przeznaczonych dla dorosłych, a także do nebulizatorów dedykowanych dzieciom. Zarówno sprzęt, jak i dodatkowe elementy zamienne to niezawodne produkty najwyższej jakości, które pasują do większości dostępnych na rynku urządzeń do nebulizacji. Wykonane są one z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na ich trwałość i długą żywotność. To bezpieczne tworzywa medyczne, które nie wchodzą w reakcje z podawanymi preparatami leczniczymi.

 

Akcesoria do inhalatora – szeroki wybór

W naszym asortymencie mamy zarówno komplety akcesoriów do nebulizacji, jak i pojedyncze dodatki. Oferujemy m.in. maseczki do inhalatorów. To praktyczne elementy wyposażenia, dostępne w wersji dla dzieci i dla dorosłych. Niezależnie od rodzaju wszystkie nasze maseczki do inhalatorów dobrze dopasowują się do twarzy – ściśle do niej przylegają, co umożliwia bezproblemowe wdychanie preparatu leczniczego, a jednocześnie jej nie uciskają. Wygoda użytkowania to zasługa nie tylko specjalnej konstrukcji, ale również zastosowania praktycznej gumki elastycznej.

 

Nasza oferta obejmuje także przewody tlenowe (dreny) oraz pojemniki na lek (kielichy). Podobnie jak inne akcesoria do nebulizacji wykonane są one wysokiej jakości tworzywa medycznego, co przekłada się na ich trwałość i bezpieczeństwo. Co warto podkreślić, dostępne pojemniki na lek wyróżniają się specjalną budową, która zapobiega wylaniu się preparatu leczniczego w razie przypadkowego przechylenia akcesorium podczas wykonywania zabiegu.

 

Bezpieczne w użytkowaniu akcesoria do inhalatorów

Wszystkie dostępne w naszej ofercie końcówki do inhalatora to wysokiej jakości rozwiązania, które nie są toksyczne. Spełniają one wymogi artykułów przeznaczenia medycznego oraz mają stosowne certyfikaty. Są bezpieczne w kontakcie ze skórą i nie wywołują podrażnień. To sterylne produkty, które bez trudu można utrzymać w czystości. Ich dezynfekcja nie nastręcza żadnych problemów.

 

Oferowane akcesoria do inhalatora pozwalają w pełni wykorzystać dobroczynne właściwości nebulizacji. Nie tylko rozszerzają funkcjonalność sprzętu, np. umożliwiając wykonywanie zabiegu wśród dzieci, ale przede wszystkim stanowią praktyczne elementy zastępcze w razie uszkodzenia lub zużycia oryginalnych komponentów.

 

Niezależnie od Twoich potrzeb w naszej ofercie z pewnością znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria do inhalatora. To trwałe produkty, które stosowane zgodnie ze wskazaniami producenta przez długi czas zachowują walory użytkowe. Co więcej, dzięki ergonomicznej budowie są przyjazne i łatwe w użytkowaniu. Nie można im również odmówić atrakcyjnego designu, który czyni nebulizację przyjemniejszą, zwłaszcza dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl