Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Materace przeciwdziałające odleżynom

Opieka nad osobą leżącą, obłożnie chorą lub też unieruchomioną na wiele miesięcy z powodu poważnej kontuzji, to trudne zadanie. Niełatwe okazuje się również spędzanie wielu godzin często w jednej i tej samej pozycji, gdyż powoduje to drętwienie oraz ból, a w konsekwencji przyczynia się do powstawania tzw. odleżyn.

W zapobieganiu tej przypadłości pomoże specjalistyczny materac przeciwodleżynowy. Równomiernie rozłoży on ciężar ciała w taki sposób, że każda pozycja okaże się nie tylko wygodna, ale też bezpieczna. W naszym sklepie znajdziesz produkty specjalnie przystosowane pod względem konstrukcyjnym oraz użytych materiałów. Dzięki temu gwarantują one w pełni skutecznie działanie.

 

Materace przeciwodleżynowe

Co na odleżyny? Wysokiej jakości materac!

Tajemnica sukcesu, jaki osiągnęły te materace przeciwodleżynowe oraz poduszki na odleżyny, tkwi w ich unikatowej konstrukcji, która zapewnia maksymalną wygodę. Materac przeciw odleżynom będzie dobrze służył nawet w przypadku spędzania w łóżku wielu godzin dziennie. Stworzenie komfortowych warunków to podstawa, a także dobry początek szybkiej i skutecznej rehabilitacji!

 

Cały czas dbamy o to, aby nasza oferta była maksymalnie zróżnicowana, tak aby odpowiednie, dobrze dopasowane produkty znalazł tu każdy Klient. Niezwykle przydatny może okazać się na przykład materac pneumatyczny w zestawie z pompką. Co ważne, jest on zmiennociśnieniowy, co sprawia, że ciało nie pozostają w kontakcie z podłożem przez zbyt długi czas. Za jego działanie odpowiada specjalnie dobrana pompa,  wyróżniająca się stabilną, bezawaryjną pracą.

 

To oczywiście nie wszystko, ponieważ proponowane przez nas materace antyodleżynowe występują również w innych odmianach. Wymienić należy między innymi model rurowy, którego struktura zapewnia maksymalną wygodę i bezpieczeństwo.

 

Materace do łóżka rehabilitacyjnego i nie tylko

Właściwie dobrany produkt (niezależnie od tego, czy jest on piankowy, czy inny) gwarantuje skuteczne działanie, bez względu na to, gdzie zostanie użyty. Odpowiedzią na pytanie, jak leczyć odleżyny, nie musi być bowiem wcale specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne. W naszym katalogu dostępne są produkty doskonale sprawdzające się również w innych miejscach.

 

Proponujemy między innymi materace odleżynowe na wersalkę i standardowe łóżko. Dzięki nim rehabilitacja w domu stanie się nie tylko możliwa, ale też w pełni skuteczna. 

 

Pozostałe akcesoria do leczenia odleżyn

Potrzebujesz dodatkowego wsparcia? W ofercie przygotowanej przez nasz sklep internetowy znajdziesz nie tylko materac odleżynowy, ale też specjalną podpórkę pod plecy, a także poduszkę przeciwodleżynową. Umożliwią one wygodne zajęcie pozycji siedzącej, np. na czas posiłku. Dodatkowo ich cena nie jest wygórowana.

 

Jeśli nie wiesz, jak używać tego typu produktów, nic nie szkodzi. Zawierają one bowiem szczegółowe instrukcje obsługi, które wszystko to zdecydowanie ułatwią. W razie problemów z wyborem konkretnych produktów służymy fachowym doradztwem. Chętnie pomożemy w wyborze optymalnego materaca, bez względu na to, czy ma być to model rurowy, z kompresorem, pneumatyczny czy jeszcze inny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl