Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Opieka nad osobą leżącą, obłożnie chorą lub też unieruchomioną na wiele miesięcy z powodu poważnej kontuzji, to trudne zadanie. Niełatwe okazuje się również spędzanie wielu godzin często w jednej i tej samej pozycji, co powoduje drętwienie oraz ból a w konsekwencji przyczynia się do powstawania tzw. odleżyn. W zapobieganiu tej przypadłości pomoże specjalistyczny materac przeciwodleżynowy, który równomiernie rozłoży ciężar Twojego ciała w taki sposób, że każda pozycja będzie dla Ciebie wygodna.

Tajemnica sukcesu, jaki osiągnęły te materace przeciwodleżynowe oraz poduszki, tkwi w ich unikatowej konstrukcji, która zapewnia maksymalną wygodę. Materac przeciw odleżynom będzie dobrze służył nawet w przypadku, gdy spędzasz w łóżku wiele godzin dziennie. Stworzenie komfortowych warunków to podstawa, a także dobry początek szybkiej i skutecznej rehabilitacji!

Potrzebujesz dodatkowego wsparcia? W ofercie przygotowanej przez nasz sklep internetowy znajdziesz nie tylko materac przeciwodleżynowy, ale też specjalną podpórkę pod plecy oraz poduszkę, która umożliwi wygodne zajęcie pozycji siedzącej, np. na czas posiłku. Dodatkowo ich cena nie jest wygórowana.

Profesjonalny materac przeciwodleżynowy to ulga dla chorego

Materace przeciwodleżynowe przydają się w opiece nad osobami na stałe unieruchomionymi ze względu na stan zdrowia. Prawidłowo funkcjonujący organizm w naturalny sposób zapobiega odleżynom, zmieniając pozycję ciała podczas snu nawet do kilkunastu razy w ciągu nocy. Człowiek chory nie może się poruszać, dlatego narażony jest na konsekwencje zdrowotne. Z tego względu lekarze zalecają pomoc pacjentowi w tym zakresie, najlepiej co cztery godziny. Jednak nie każda osoba opiekująca się chorym albo sparaliżowanym da radę stosować się do tych wskazówek. Profesjonalny materac przeciwodleżynowy zapobiega powstawaniu bolesnych ran, jakimi są odleżyny. Specjalistyczne materace przeciw odleżynom wyróżniają się odmienną od zwykłych materacy budową. Ich struktura sprawia, że osoba niemogąca się poruszać, ma zapewnioną pracę tkanek skóry. Nasze materace przeciwodleżynowe bazują na technice zmiennociśnieniowej. Wyposażone są w specjalne komory różniące się kształtem i rozmiarami. Można je unieść lub opuścić w zależności od znajdującego się w nich ciśnienia. Taki materac przeciw odleżynom zapewnia różnorodny ucisk na skórę chorego, a co za tym idzie, chroni go przed bolesnymi odleżynami. Nasz sklep medyczny MegaMedic oferuje Państwu najlepszej jakości materace przeciw odleżynom. Wiemy, że opieka nad osobami chorymi pochłania sporo kosztów, dlatego ceny dostępnych u nas wyrobów medycznych są niezwykle atrakcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą materace przeciwodleżynowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl