Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • Przelew tradycyjny - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
 • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
 • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności ,przelewy24 oraz PayU, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

 System PayU obsługuję poszczególne metody płatności on-line:

 • Przelew elektroniczny - Pay-by-link – to płatność przelewem online, w której dane uzupełniane są automatycznie, a Twój klient musi jedynie zatwierdzić przelew.
 • Przelew tradycyjny - Klient otrzymuje przelew w formie blankietu, który może zrealizować bezpośrednio ze swojej bankowości elektronicznej lub wydrukować i opłacić w dowolnej placówce stacjonarnej.
 • Karta płatnicza - Visa, MasterCard
 • BLIK System płatności mobilnych BLIK to idealny sposób na proste i bezpieczne zakupy w Internecie. Pozwala użytkownikom telefonów na dokonywanie płatności nie tylko online, ale także w sklepach stacjonarnych, kawiarniach i punktach usługowych. Kod BLIK to jednorazowy, 6-cyfrowy kod, który znajdziesz w aplikacji swojego banku. Ważny jest 2 minuty. Po upływie tego czasu, możesz wygenerować nowy. Więcej o blik znajdziesz tutaj ---> Kliknij
 • GPay Google Pay umożliwia szybką płatność w wielu sklepach internetowych i aplikacjach bez konieczności uzupełniania danych. Po dodaniu karty do elektronicznego portfela Google, wszystkie transakcje finalizowane są jednym kliknięciem.

System przelewy24 obsługuje bezpieczne transakcje:

 

 • karta płatnicza - Karta płatnicza to jedna z najbardziej powszechnych form płatności na świecie. Platforma Przelewy24, spełniając rygorystyczne wymogi standardu PCI DSS LEVEL 1, gwarantuje szybkie, proste i przede wszystkim bezpieczne transakcje przy użyciu kart płatniczych takich jak: Visa, MasterCardOperatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.
 • BLIK System płatności mobilnych BLIK to idealny sposób na proste i bezpieczne zakupy w Internecie. Pozwala użytkownikom telefonów na dokonywanie płatności nie tylko online, ale także w sklepach stacjonarnych, kawiarniach i punktach usługowych. Kod BLIK to jednorazowy, 6-cyfrowy kod, który znajdziesz w aplikacji swojego banku. Ważny jest 2 minuty. Po upływie tego czasu, możesz wygenerować nowy. Więcej o blik znajdziesz tutaj ---> Kliknij
 • GPay Google Pay umożliwia szybką płatność w wielu sklepach internetowych i aplikacjach bez konieczności uzupełniania danych. Po dodaniu karty do elektronicznego portfela Google, wszystkie transakcje finalizowane są jednym kliknięciem.
 • P24NOW Możesz kupić więcej niż myślisz. Wnioskuj o limit odnawialny do 10 000 zł i kupuj w wielu sklepach. Za każdym razem decydujesz o sposobie spłaty: na raty lub do 54 dni później. Więcej informacji o tej formie płatności znajdziesz tutaj ---> Kliknij

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl