Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew tradycyjny - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Autopay S.A., do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

 System Autopay S.A. obsługuję poszczególne metody płatności on-line:

  • Przelew elektroniczny - Pay-by-link – to płatność przelewem online, w której dane uzupełniane są automatycznie, a Twój klient musi jedynie zatwierdzić przelew.
  • BLIK System płatności mobilnych BLIK to idealny sposób na proste i bezpieczne zakupy w Internecie. Pozwala użytkownikom telefonów na dokonywanie płatności nie tylko online, ale także w sklepach stacjonarnych, kawiarniach i punktach usługowych. Kod BLIK to jednorazowy, 6-cyfrowy kod, który znajdziesz w aplikacji swojego banku. Ważny jest 2 minuty. Po upływie tego czasu, możesz wygenerować nowy. 
  • Portfele elektroniczne Apple Pay, Google Pay umożliwia szybką płatność w wielu sklepach internetowych i aplikacjach bez konieczności uzupełniania danych. Po dodaniu karty do elektronicznego portfela, wszystkie transakcje finalizowane są jednym kliknięciem.
  • Płatność odroczona - PayPo to forma płatności online za zakupy w sieci, dzięki której możesz kupić produkty i zapłacić za nie nawet za 30 dni bez dodatkowych kosztów, korzystając z usługi “Zapłać za 30 dni”. PayPo to bezpieczna i wygodna metoda płatności, dzięki której jeszcze przed opłaceniem zakupów, możesz otrzymać produkty, sprawdzić je i zdecydować, czy chcesz je zatrzymać.
  • Karta płatnicza - Karta płatnicza to jedna z najbardziej powszechnych form płatności na świecie. Shoper płatności gwarantuje szybkie, proste i przede wszystkim bezpieczne transakcje przy użyciu kart płatniczych takich jak: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl