Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Opcje przeglądania

Co prawda optymistyczna piosenka głosi, iż „wesołe jest życie staruszka”, lecz nie zawsze jest tak kolorowo. Po przekroczeniu pewnego wieku, dolegliwości fizyczne stają się niestety codziennością, z którą należy sobie jakoś poradzić. Możemy jednak pomóc naszej kochanej babci, dziadkowi, mamie lub tacie i wesprzeć ich w trudnej walce o lepsze zdrowie oraz samopoczucie. W dziale Pomoce dla Seniora znajdziesz wszystko, co będzie Ci potrzebne.
Jak ułatwić życie naszym seniorom? Pomyśl o zakupie przyrządów, które pomogą im samodzielnie uporać się z codziennymi czynnościami – takimi jak zakładanie ubrań, jedzenie, czy higiena osobista.
W skład pomocy dla Seniora wchodzą m.in.: specjalny przyrząd do zakładania skarpet frotte lub uciskowych pończoch, zestaw elastycznych sztućców, a także bezpieczny kubek do jedzenia i picia, funkcjonalny fartuch na okruszki, elastyczna ramka powiększająca, lupa zawieszana na szyi lub szkło powiększające mocowane do blatu stołu, rynny do mycia włosów oraz specjalne kasetki na codzienne dawki leków. Ciekawą propozycją jest również elektroniczny pojemnik na lekarstwa z zamontowanym alarmem dźwiękowym, który przypomni naszemu Seniorowi o tym, że nadszedł czas na zażycie lekarstw.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl