Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do
Promocja

Alkomaty w sklepie medycznym MegaMedic

Istnieje wiele sytuacji, w których przydatne, czy wręcz konieczne, okaże się sprawdzenie poziomu alkoholu we krwi. U siebie, pracowników, pacjentów czy też kierowców. Za każdym razem warto wykorzystać w tym celu alkomaty – najlepiej te wyróżniające się wysoką precyzją działania, gwarantowaną przez nowoczesne mechanizmy i technologie.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno alkomaty profesjonalne, jak i te przystosowane do codziennego użytku. W każdym przypadku możesz dobrać sprzęt do własnych wymagań. Wystarczy przyjrzeć się im bliżej, a następnie dokonać odpowiedniego wyboru.

 

ALKOMATY

Alkomat do pomiaru trzeźwości – jaki kupić?

Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto zapoznać się z budową oferowanych urządzeń. Proponujemy zarówno modele z ustnikami, jak i działające w sposób bezkontaktowy. Oczywiście dobry alkomat powinien zostać dobrany także na podstawie kluczowych parametrów technicznych.

 

Na co zwrócić uwagę? Między innymi na zakres wskazań, temperaturę pracy, czas oczekiwania na wynik badania, jak również tryby pracy – pasywny bądź aktywny. Pierwszy stosowany jest między innymi do badania pojemników, natomiast drugi polega na badaniu zawartości alkoholu poprzez wydech powietrza.

 

W dostępnym katalogu znajdziesz modele o różnej wielkości. Do codziennego użytku świetnie sprawdzą się modele poręczne, kompaktowe. Ich cena nie jest wysoka, dlatego nie musisz obawiać się sporego wydatku. Do tego dochodzą urządzenia profesjonalne, gwarantujące najwyższą możliwą precyzję działania.

 

Tester trzeźwości – jak używać?

Żeby realizowany pomiar okazał się prawidłowy, z urządzenia należy korzystać zgodnie z informacjami zawartymi w instrukcji obsługi. Jest to najlepszy sposób na ochronę przed ewentualnymi zakłóceniami i innymi problemami, które mogą wpłynąć na końcowy wynik.

 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz urządzenia zdecydowanie ułatwiające badanie. Wszystko za sprawą obsługiwanych funkcji oraz dołączonego wyposażenia. Wspomnieć należy tu między innymi o sygnalizacji dźwiękowej, która informuje o początku i zakończeniu pomiaru, specjalnych diodach gotowości, jak również o zestawie ustników.

 

Takie zróżnicowanie sprawia, że łatwo dobierzesz sprzęt odpowiadający Twoim wymaganiom. Niezależnie od tego, czy szukasz modeli profesjonalnych, czy też do codziennego użytku.

 

Precyzyjne alkomaty wysokiej jakości

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w katalogu naszego internetowego sklepu medycznego MegaMedic znalazły się urządzenia zawierające niezbędne certyfikaty, a także korzystające ze świetnie działających czujników. Wszystko po to, aby pomiar przebiegał w najlepszych możliwych warunkach.

 

Dbamy ponadto o to, aby  wybór produktów był zróżnicowany pod względem ich wymiarów oraz kluczowych parametrów technicznych. Także cena jest w tym przypadku ważnym czynnikiem, który może mieć wpływ na ostateczny wybór. Z tego właśnie powodu proponujemy nie tylko modele profesjonalne, ale również znacznie tańsze alkomaty do użytku codziennego. Bez trudu skorzystasz z nich po imprezie, przed udaniem się do pracy i w wielu innych sytuacjach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl