Produkty Timago w sklepie MegaMedic

W asortymencie posiadamy produkty medyczne Timago przeznaczone dla osób o różnym poziomie sprawności ruchowej. Znajdziesz u nas podpórki czterokołowe, trójkołowe oraz dwukołowe, zapewniające stabilne wsparcie podczas poruszania się. Oferujemy też lekkie, wyposażone w kółka antywywrotowe wózki inwalidzkie. Osobom po urazach polecamy coraz popularniejsze i praktyczniejsze zamienniki gipsu — buty marszowe. Sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie i wybierz taki, który podniesie komfort twojego życia lub twoich bliskich!

%--split--%

Kula inwalidzka łokciowa — bezpieczna pomoc w poruszaniu się

Kule łokciowe pomogą w chodzeniu i utrzymaniu równonagi osobom po kontuzjach, z niepełnosprawnościami i seniorom. Ten produkt medyczny ma regulowaną wysokość — łatwo dostosujesz ją do swojego wzrostu. Rączka kuli ma ergonomiczny kształt (dopasowany do ręki), a jej uchwyt jest wykończony piankowym materiałem, który zapewnia wygodę podczas trzymania. U spodu ma natomiast gumową nakładkę, dzięki której stabilnie przylega do powierzchni. Te cechy sprawiają, że korzystanie z kuli jest bezpiecze i komfortowe.

 

Timago materac przeciwodleżynowy — skuteczna ochrona przed uszkodzeniami skóry

U osób przebywających przez długi czas w pozycji leżącej często dochodzi do odleżyn. Są to rany powstałe na wskutek ucisku ciała na jeden punkt. Dlatego tak ważne jest stosowanie produktów przeciwodleżynowych, które pomagają zapobiegać uszkodzeniom skóry. Dostępne w naszej ofercie materace składają się z ruchomych wałków, które naprzemiennie naciskają różne tkanki, nie doprowadzając tym samym do naporu w jednym miejscu, który mógłby spowodować odleżyny. Dodatkowo materace są wykonane z miękkiego i elastycznego materiału, zapewniającego komfort podczas użytkowania. 

 

Krzesło toaletowe Timago 

Krzesło toaletowe na kółkach to ułatwienie w wykonywaniu codziennych czynności fizjologicznych dla osób mających problem z poruszaniem się czy po przebytych operacjach. Ten produkt medyczny wyposażony jest w łatwy w czyszczeniu pojemnik sanitarny (pamiętaj, aby po każdym użyciu go dezynfekować, użyj do tego np. płynu z naszej oferty. Dzięki temu nie dopuścisz do namnożenia się bakterii). Po usunięciu zbiornika krzesło toaletowe wykorzystasz jako nakładkę na sedes. Dzięki wyposażeniu w kółka łatwo je przetransportujesz. Wysokość tego produktu medycznego jest regulowana, dzięki czemu łatwo ją dostosować do wzrostu osoby, która będzie z niego korzystała.

 

Timago orteza — nowoczesny zamiennik gipsu

W naszym asortymencie znajdziesz krótkie buty marszowe. Stosowane są one przy urazach, jako zamienniki gipsu. Popularność zyskują dzięki swojej budowie — nieblokującej dopływu powietrza do skóry i odprowadzającej wilgoć. Dodatkowo ich stabilna podeszwa sprawia, że do poruszania się w nich nie potrzebujesz kul!

 


Przejrzyj naszą ofertę i wybierz produkt medyczny Timago, który jest najlepiej dopasowany do twoich potrzeb lub bliskiej ci osoby. Szczegółowe informacje o konkretnym artykule znajdziesz po kliknięciu na niego. Masz dodatkowe pytania po przeczytaniu opisu? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie — postaramy się rozwiać twoje wątpliwości i pomóc w wyborze odpowiedniego produktu!

Timago

  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl