Produkty Sarmocare w sklepie MegaMedic

Sarmocare to marka szczoteczek sonicznych, które zapewniają dokładne czyszczenie zębów, a przy tym są łagodne dla dziąseł, nie powodując ich podrażnienia. Technologia soniczna cieszy się dużą popularnością, co ma związek z doskonałymi rezultatami czyszczenia szkliwa. Dzięki niej główka szczoteczki jest wprawiona w ruch wibracyjny. Model Sarmocare S100 wykonuje aż 31 tys. wibracji na minutę. To przekłada się na skuteczne usuwanie płytki nazębnej oraz resztek jedzenia.

%--split--%

Szczoteczka Sarmocare - najważniejsze informacje

Oferowany przez nas model szczoteczki sonicznej sprawdza się jako narzędzie profilaktyki stomatologicznej. Dzięki takiemu urządzeniu można skutecznie walczyć z próchnicą, zmniejszyć ryzyko chorób dziąseł oraz poprawić higienę zębów. Ważną zaletą szczoteczki jest też łatwość użycia, dzięki czemu może być ona stosowana przez osoby w każdym wieku zarówno dzieci, młodzież oraz dorosłych. Odpowiedni kształt końcówek pozwala na łatwe dotarcie nawet w trudno dostępne miejsca, gdzie najczęściej gromadzi się osad. Sarmocare S100, wykonując ruchy pulsacyjne, usuwa nie tylko płytkę nazębną, ale również naloty i przebarwienia. W trakcie szczotkowania w jamie ustnej powstają mikrobąbelki, które dodatkowo wspomagają czyszczenie.

Czym jeszcze wyróżnia się szczoteczka Sarmocare?

Oferowany przez nas model szczoteczki został wyposażony w aż 5 trybów pracy, które zapewniają różną intensywność czyszczenia. Oprócz tego dostępna jest funkcja polerowania lub delikatnego działania, która sprawdzi się zwłaszcza w przypadku młodszych użytkowników. Dzięki temu można dopasować siłę działania do swoich potrzeb w danym momencie. Ponadto akcesorium posiada funkcję Smarttime, która odmierza 2 minuty. Jest to optymalna długość czyszczenia zębów, rekomendowana przez stomatologów. Oprócz tego opisywany model marki Sarmocare został wyposażony w funkcję Quadpacer, która odmierza 30 sekund, sygnalizując upływ czasu dodatkowymi wibracjami. Pół minuty to czas przeznaczony na szczotkowanie ćwiartki. Szczoteczka wyróżnia się właściwościami wodoodpornymi (IPX7). To pozwala na wygodne i bezpieczne mycie szczoteczki pod bieżącą wodą. Na uwagę zasługuje także wysoka jakość wykonania. Szczoteczka soniczna Sarmocare ma odpowiednio wyprofilowaną rękojeść i podświetlane menu.

Sarmocare S100 - końcówki dostępne w naszej ofercie

W asortymencie znajdują się również końcówki do szczoteczki w wersji czarnej oraz białej, które można dopasować do koloru urządzenia. Posiadają one niewielkie główki i podłużny kształt, co przekłada się na komfortowe i bezpieczne szczotkowanie, zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach. Niewielki rozmiar główki jednocześnie sprawia, że końcówka nie obija się o dziąsła, a dzięki temu nie drażni ich. Sarmocare szczoteczka soniczna ma elastyczne włosie o średniej twardości, dlatego dobrze radzi sobie z usuwaniem płytki nazębnej. Końcówki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby poszczególne włosia usuwały przebarwienia i osad, inne doczyszczały zęby trzonowe, a kolejne wspomagały ogólne czyszczenie. W opakowaniu znajdują się dwie sztuki końcówek.

Sarmocare

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl