Produkty Citizen w sklepie MegaMedic

Produkty medyczne Citizen cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów i użytkowników, dlatego nie mogło ich zabraknąć w ofercie naszego sklepu internetowego. Znajdziesz je właśnie w tej kategorii! Citizen to producent wysokiej jakości ciśnieniomierzy, termometrów i innych, stosunkowo niewielkich sprzętów medycznych, które umożliwiają wstępne sprawdzenie swojego stanu zdrowia. Poniższy asortyment docenisz ze względu na świetne wykonanie i doskonałą jakość. Serdecznie zapraszamy!

%--split--%

Ciśnieniomierze — wyjątkowe produkty medyczne Citizen

W Mega Medic czekają na Ciebie przeróżne produkty marki Citizen Polska. Głównie jednak możesz zdecydować się na ciśnieniomierze, które są dostępne w różnych formach. A wszystko po to, aby każdy użytkownik mógł znaleźć dla siebie idealny produkt! Twojej uwadze polecamy, chociażby klasyczne ciśnieniomierze naramienne. Model CH-456 gwarantuje wysoką precyzję pomiaru, a do tego jest prawdziwie niezawodny. Jego obsługa jest prosta i przede wszystkim intuicyjna, dzięki czemu bez trudu poradzą sobie z nią nawet osoby starsze. Ten konkretny wariant jest u nas dostępny w białej i czarnej wersji kolorystycznej.

 

Jakie inne ciśnieniomierze proponuje marka Citizen?

Oczywiście opisane powyżej egzemplarze nie są jedynymi, jakie oferuje ta marka. Koniecznie zwróć uwagę również na ceniony model CHUD-517. Ten konkretny wariant oprócz samej prostej obsługi i precyzji pomiaru, został dodatkowo wyposażony w specjalny wskaźnik ruchu ciała. Dzięki temu możliwe jest naprawdę bardzo dokładne wykonanie pomiaru ciśnienia. Wykrycie ewentualnych zakłóceń pomiaru pozwoli bowiem sprawdzić ciśnienie ponownie. Twojej uwadze polecamy również bardzo kompaktowe produkty, takie jak model CH-453, który dzięki specjalnemu wskaźnikowi umożliwia nawet zmierzenie ciśnienia wtedy, gdy u użytkownika występuje arytmia serca. Ciśnieniomierz CH617 to z kolei wariant nadgarstkowy, który dla ułatwienia posiada wbudowaną pamięć przechowującą nawet 99 wyników.

 

Wysokiej jakości sprzęt medyczny od marki Citizen

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zadbaliśmy o to, aby oprócz samych ciśnieniomierzy, mogli zdecydować się i na inne produkty tej japońskiej firmy. Mowa, chociażby o świetnym inhalatorze sprężarkowym, ale i o chętnie wybieranych dodatkowych mankietach stworzonych właśnie z myślą o ciśnieniomierzach. W naszej ofercie nie zabrakło również wymiennych pojemników na leki do inhalatora, a nawet wspomnianych już termometrów cyfrowych piórowych. To produkty wodoodporne, które pozwalają na aż 3 dokładne metody pomiaru. Dodatkowo egzemplarze posiadają pamięć ostatniego pomiaru i automatycznie się wyłączają. O zakończeniu pomiaru informuje specjalny sygnał dźwiękowy. Sprawdź także nasze termometry douszne tej firmy.

 

Producent Citizen odpowiada na potrzeby współczesnych klientów, proponując rozwiązania spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. To sprzęt, któremu można śmiało zaufać. W Mega Medic asortyment tej marki czeka na Ciebie w bardzo korzystnych cenach.

CITIZEN

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl