Produkty Oro Med w sklepie MegaMedic

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór urządzeń medycznych Oro Med, które pomogą ci zadbać o twoje zdrowie i twoich najbliższych. Sprzęty te są łatwe w obsłudze — zarówno dla osób młodych, jak i starszych. Umożliwią seniorom samodzielne zmierzenie ciśnienia czy pulsu, a ich duże ekraniki ułatwią odczytanie wyniku. W megamedic.pl dobieramy asortyment w ten sposób, by był on dostępny i prosty w obsłudze dla każdego — bez względu na jego wiek. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i wybrania urządzeń, które będą wsparciem w domowym kontrolowaniu stanu zdrowia i tych, które polepszą codzienny komfort (złagodzą ból czy pomogą się zrelaksować).

%--split--%

Urządzenia Oro Med — wsparcie w kontrolowaniu stanu zdrowia

Samodzielna, domowa kontrola swojego stanu zdrowia jest bardzo pomocna w diagnozowaniu wielu chorób. Umożliwia również szybką reakcję w przypadku zauważenia jakiejś nieprawidłowości (np. zbyt niskiego ciśnienia krwi). W naszej ofercie znajdziesz produkty, które pomogą ci w dbaniu o dobre samopoczucie. To pulsoksymetry napalcowe — sprawdzisz z ich pomocą saturację i puls. Ważą ok. 50 gramów, dzięki czemu są bardzo komfortowe w użytkowaniu. Posiadamy również ciśnieniomierze nadgarstkowe i naramienne. Te urządzenia są w stanie zapamiętać 60 ostatnich wyników dwóch użytkowników, dzięki czemu umożliwiają obserwację i kontrolę swojego ciśnienia. Warto wspomnieć też o termometrach na podczerwień, które mierzą temperaturę bezdotykowo. To urządzenie jest szczególnie pomocne w przypadku małych dzieci, które są bardzo ruchliwe (wynik wyświetla się w mniej niż sekundę!).

 

Urządzenia Oro-Med pomagające w alergii i przeziębieniu

W naszej ofercie znajdziesz inhalatory — urządzenia najlepiej znane przez rodziców, którzy stosują je kiedy ich dziecko zachoruje. Ale wiedziałaś, że to urządzenia świetnie się sprawdzają nie tylko dla najmłodszych, ale również dla całej rodziny? Wykorzystasz je np. w przypadku kataru, alergicznego nieżytu nosa, a także w stanach zapalnych zatok. Pomagają też przy zapaleniu krtani, oskrzeli i stanach po zapaleniu płuc. Ich działanie pomaga nawilżyć drogi oddechowe, udrożnić je i rozrzedzić zalegającą wydzielinę. Do inhalacji stosuje się sól fizjologiczną lub leki przepisane przez lekarza.

 

Na naszej stronie znajdziesz jeszcze dwa urządzenia, które są bardzo pomocne przy alergiach i astmach — oczyszczacze i nawilżacze powietrza. Pierwsze z nich dbają o to, by powietrze docierające do twoich nozdrzy było pozbawione kurzu, pyłków czy sierści zwierząt. Dzięki temu pomagają w eliminacji takich objawów jak zatkany nos, kaszel i ataki kichania. Natomiast drugie urządzenie nawilża błony śluzowe nosa, skórę, a nawet włosy. Ten produkt jest niesamowicie pomocny dla osób z AZS, które szczególnie jesienią i zimą borykają się z bardzo suchą skórą (w efekcie swędzącą, a nawet piekącą).

 

Urządzenia Oro-Med do pielęgnacji i relaksu

W naszym asortymencie znajdziesz również produkty, które pomogą ci w dbaniu o uzębienie — szczoteczki soniczne Oro Med oraz irygatory. W wieczornym zmywaniu makijażu pomoże ci szczoteczka do oczyszczania twarzy. Szukasz urządzenia, które pozwoli ci się zrelaksować? Sprawdź wodny hydromasażer do stóp, który dzięki stymulacyjnym wypustkom zagwarantuje ci odczucia jak ze spa. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz sprzęt medyczny, który najlepiej sprawdzi się dla ciebie i twojej rodziny!

oro-med

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl