Produkty Novamed w sklepie MegaMedic

Novamed to dystrybutor sprzętu medycznego przeznaczonego zarówno do prywatnego, domowego użytku, jak i do gabinetów medycznych oraz lekarzy. W asortymencie można znaleźć m.in. ortezy, oczyszczacze powietrza, inhalatory, termometry, ciśnieniomierze i wiele innych. Wszystkie wyroby wyróżniają się wysoką jakością oraz pochodzą od renomowanych producentów. To z kolei przekłada się na ich komfort i bezpieczeństwo stosowania. W naszej ofercie można znaleźć produkty, które okażą się pomocne w wielu dolegliwościach i dysfunkcjach.

%--split--%

Ortezy Novamed - co można znaleźć w asortymencie?

Osoby, które zmagają się z problemami w okolicy piersiowo-lędźwiowo-krzyżowej potrzebują leczenia zachowawczego i stabilizacji. Gorset Novamed jest stosowany w przypadku dysfunkcji wspomnianego segmentu ruchowego o zróżnicowanym pochodzeniu oraz nasileniu. Orteza służy do stabilizacji okolicy piersiowo-lędźwiowo-krzyżowej. Z tego względu może być wykorzystywana przez osoby, które mają za sobą zabiegi operacyjne i zmagają się z niestabilnością segmentarną, potrzebują doleczenia po zabiegach ortopedycznych lub neurochirurgicznych bądź zależy im na profilaktyce i uniknięciu ponownych urazów. Ponadto gorset jest polecany pacjentom z przeciążeniem zawodowym i sportowym, wadami wrodzonymi istniejącymi we wspomnianym odcinku (z dolegliwościami bólowymi i bez) oraz zmagającym się z bólem towarzyszącym chorobie zwyrodnieniowej.

 

Co jeszcze warto wiedzieć o produktach Novamed?

W naszej ofercie można znaleźć wysokiej jakości ortezę Noved. Opinie na temat tego typu wyrobów medycznych są pozytywne, bowiem znajdują one zastosowanie w wielu przypadkach. Po gorset często sięgają pacjenci zmagający się z przepukliną dyskową, bólem lędźwiowym oraz rwą kulszową. Oferowany przez nas produkt skutecznie wspiera plecy, a dodatkowo uniemożliwia przeniesienie ciężaru ciała na newralgiczny odcinek kręgosłupa (w tym przypadku piersiowo-lędźwiowo-krzyżowy). W wyniku uciśnięcia powłok brzusznych możliwe jest rozłożenie sił, które działają na kręgosłup. Orteza Novamed została wykonana z elastycznej pianki laminowanej. Przednia część jest wykończona dzianiną siatkową z włókien poliamidowych, zaś wewnętrzna dzianiną bawełnianą.

 

Skuteczna pomoc dla osób z dysfunkcjami

Oferowana przez nas orteza jest wykonana z odpowiednio elastycznego materiału, który skutecznie odprowadza wilgoć z powierzchni skóry oraz ciepło, a jednocześnie zapewnia dobrą cyrkulację powietrza. Wyposażenie w profilowane stalki ogranicza ruchomość, a tym samym odciąża elementy mięśniowo-więzadłowe. Dzięki temu gorset jest perfekcyjnie dopasowany do ciała chorego. W celu ustabilizowania odcinka lędźwiowo-krzyżowego zastosowana cztery fiszbiny znajdujące się w części brzusznej oraz grzbietowej. Wyposażenie w system taśm dociągowych pozwala na regulowanie siły stabilizacji i dopasowanie jej do swoich potrzeb. Orteza Novamed może być też wykorzystywana jako sznurówka lędźwiowo-krzyżowa. W tym celu gorset został wyposażony w wymienne fiszbiny. Produkt jest dostępny w różnych rozmiarach.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl