Produkty Medilab w sklepie MegaMedic

Firma Medilab jest dystrybutorem środków dezynfekcyjnych wykorzystywanych do odkażania nie tylko do skóry, ale również narzędzi i powierzchni. Wszystkie z nich wyróżniają się wysoką jakością, są dostosowane do potrzeb odbiorców oraz są dostępne w atrakcyjnych cenach. Produkty z naszej oferty nadają się do profesjonalnego użytku, m.in. w placówkach medycznych, gabinetach kosmetycznych oraz ośrodkach rehabilitacyjnych. Zapewniamy szeroki wybór preparatów, które są bezpieczne w stosowaniu, co zostało potwierdzone testami dermatologicznymi. Wszystkie z nich są gotowe do użycia i zapewniają wygodną oraz szybką aplikację.

%--split--%

Medilab - produkty dostępne w naszej ofercie

Mycie i dezynfekcja powierzchni to czynności, które mają kluczowe znaczenie w kontekście ograniczenia kontaktu z niebezpiecznymi patogenami. Zarówno blaty, jak i poręcze, a także wiele innych elementów narażonych na dotyk przyczyniają się do przenoszenia infekcji w bezpośredni oraz pośredni sposób. Środki dezynfekcyjne Medilab to m.in. preparaty na bazie alkoholu, które są przeznaczone do szybkiego odkażania. W naszej ofercie można znaleźć produkty do małych i trudno dostępnych powierzchni. Wyróżniają się krótkim czasem działania oraz szerokim spektrum biobójczym. Oprócz tego można liczyć na pełne działanie wirusobójcze. Takie preparaty mogą być bezpiecznie używane do powierzchni, które są odporne na działanie alkoholi i mają kontakt z żywnością. Nadają się też do dezynfekcji zabawek.

 

Medilab - chusteczki i inne produkty do dezynfekcji wyrobów medycznych

Wyposażenie medyczne jest każdego dnia narażone na kontakt z patogenami, dlatego jego regularne odkażanie jest kluczowe. Chcąc przyspieszyć tego typu czynności doskonale sprawdzą się chusteczki Medilab przeznaczone do delikatnych powierzchni. Za ich pomocą można zdezynfekować np. aparaturę medyczną i operacyjną, aparaty słuchowe, stetoskopy, sprzęt rehabilitacyjny oraz fotele i tapicerki. Chusteczki są jednorazowego użytku i zostały zamknięte w opakowaniu liczącym 100 sztuk. Ponadto w naszej ofercie znajdują się produkty przeznaczone do usuwania plam krwi oraz innych zanieczyszczeń organicznych. Aktywacja chusteczki odbywa się poprzez nasączenie jej zimną wodą. Takie środki mogą być bezpiecznie stosowane w obecności pacjentów.

 

Medilab - opinie o preparatach dostępnych w naszej ofercie

W asortymencie można znaleźć wiele innych produktów, które sprawdzą się nie tylko do mycia i dezynfekowania powierzchni. Polecamy także Medilab krem do rąk w postaci emulsji przeznaczonej do skóry suchej, zniszczonej oraz wrażliwej. Jest on rekomendowany osobom, które muszą często myć i dezynfekować ręce z przyczyn zawodowych lub mają częsty kontakt ze środkami czystości. Krem skutecznie nawilża skórę oraz działa wygładzająco. Oprócz tego dobrze się rozprowadza i ma przyjemny zapach. W ofercie dostępne są też inne produkty Medilab. Opinie na ich temat są bardzo pozytywne, co ma związek z wysoką jakością składników. Polecamy także dozowniki do preparatów oraz torebki i rękawy do sterylizacji.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl