829 - opaska - łokieć tenisisty

Dostępność: brak towaru
Cena: 69,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

69.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

installment-hub-banner

Opis

Opaska przeciw zapaleniu nadkłykcia-łokieć tenisisty

KOD-829

 

Bolesne zapalenie nadkłykcia łokciowego charakteryzujące się bardzo umiejscowionym bólem ciśnieniowym, czasami promieniującym wzdłuż przedramienia, często pobudzanym przez ruchy przedłużające ręki. Często występuje u osób intensywnie uprawiających tenis lub golf lecz nie tylko. Ból może pojawić się na skutek powtarzających się prac np. w ogrodnictwie i jest dosyć powszechnym problemem. Ból związany jest z nadwyrężeniem mięśni i ścięgien ręki i nadgarstka.

Specjalnie zaprojektowana wciągana opaska przeciw zapaleniu nadkłykcia zaopatrzona jest w pasek dociskowy zapinany na rzep, który umożliwia  regulację docisku w miejscu bólu i tym samym znacząco go minimalizuje umożliwiając wykonywanie czynności lub aktywność sportową wcześniej stwarzających problem. Opaska ogrzewa okolice łokcia przedramienia i ramienia powodując ogrzanie tkanek i wzmożoną cyrkulacje krwi. Dzięki temu skraca się okres rehabilitacji. Do wykonania opaski zastosowano neopren o grubości 3 mm.

 

SERIA Super Support - wykonana z neoprenu, pomaga w zapobieganiu i leczeniu urazów takich jak naciągnięcia mięśni i naderwania ścięgien.

Główną cechą wyrobów neoprenowych jest wsparcie urazów poprzez kompresję, która wynika z unikalnej elastyczności we wszystkich kierunkach przy jednoczesnej dużej odporności na rozciągnięcie.

Ocieplanie tkanek wynika ze świetnej izolacji termicznej neoprenu gdzie wypromieniowywane przez ciało ciepło jest zatrzymywane w okrytych tkankach i wykorzystywane do stymulacji lepszego ukrwienia tkanek co powoduje szybszą rekonwalescencję.

Zastosowanie podczas gry w tenisa lub golfa. Zmniejsza ból w nadwyrężonych partiach mięśni i ścięgien przedramienia podczas gry, stabilizuje łokieć. Opaska zaopatrzona jest w silikonową poduszeczkę, która stabilizuje ułożenie mięśnia, zapobiegając dalszemu nadwyrężeniu.

 

  1. nylon
  2. neopren
  3. pętle spirali bawłny zapewniające cyrkulację powietrza

  

  • Opaska  nie powinna być narażana na działanie słońca,  kurzu oraz dużej wilgotności.
  • Opaska ma być noszona tak jak na zdjęciu na opakowaniu.
  • Przed użyciem konieczne jest zasięgnięcie porady lekarza.
  • Opaskę prać ręcznie w letniej wodzie używając mydła .
  • Nie używać wybielaczy i nie odwirowywać.
  • Opaski nie należy prasować, prać na sucho ani czyścić chemicznie.
  • Suszyć w temperaturze pokojowej na ręczniku.

 

Aby dobrać rozmiar należy zmierzyć obwód w łokciu:

 

      

 

Wszystkie produkty posiadają wpis do urzędu rejestracji wyrobów medycznych i oznaczenie CE 

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl