Armoline

Armo Line to nowa na rynku linia ortez. Oferuje ona szeroki wybór w konkurencyjnych cenach.

 

Polecamy:


Orteza kolana z regulowanym kątem zgięcia

Kod: MP-723

 

Orteza kolana z regulowanym kątem zgięcia, została zaprojektowana w celu pooperacyjnego unieruchomienia kolana oraz wprowadzenia stopniowej mobilności dzięki zastosowaniu regulacji kąta zgięcia i wyprostu. Stosowanie ortezy przyczynia się do prawidłowego gojenia kolana i zminimalizowania czasu powrotu pacjenta do aktywności ruchowej . Regulacja kąta zgięcia i wyprostu w kolanie może być stopniowana w zakresie co 15°, co ułatwia skuteczną rehabilitację.

 


Orteza kolana z zawiasami policentrycznymi i ujęciem rzepki

Kod NP-934

 

 

Otwarta uniwersalne orteza kolana jest doskonała do leczenia naciągnięć, zwichnięć, niestabilności stawu kolanowego oraz skręceń, problemów związanych z łąkotką i rzepką czy też po rekonstrukcji więzadeł. Poprawia krążenie krwi, przyspiesza leczenie i powrót do sprawności fizycznej.

 


Otwarty stabilizator kolana

KOD-NP-930

 

Otwarty stabilizator kolana zapewnia dynamiczne wsparcie i regulowaną kompresję w kompleksie kolanowym bez ograniczania ruchów. Otwarta konstrukcja z wszytą silikonową podporą rzepki pomaga stabilizować rzepkę, zapewniając jednocześnie dodatkowe wsparcie i pomagając w ogólnej stabilności poprzez wyeliminowanie skręcenia w kolanie. Nacisk wywierany na kolano podczas  ruchu jest bardziej równomiernie rozłożony na stawy, co przyczynia się do redukcji bólu stawów i łąkotki. Trwały, termoprzewodzący neopren pomaga przy kolanach artretycznych w  przewlekłych bólach i sztywności.


Orteza na opadającą stopę

Kod: OP-302D

   

Opadająca stopa charakteryzuje się  niezdolnością  do uniesienia przedniej części stopy z powodu osłabienia lub porażenia mięśni podnoszących stopę. W rezultacie osoba dotknięta tym schorzeniem ciągnie palce u nóg po podłożu lub podnosi uda wyżej niż zwykle podczas chodzenia.

Opadająca stopa zwykle dotyczy jednej kończyny, chociaż zdarza się, że problem będzie dotyczył dwóch kończyn dolnych. 


 

Pozostałe produkty marki Armoline

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl