Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Otoskopy laryngologiczne są nieodzownym narzędziem w pracy każdego lekarza specjalizującego się w dziedzinie laryngologii. Bez nich niemożliwe jest dokładne badanie ucha, gardła oraz nosa. Prezentujemy bogatą ofertę otoskopów laryngologicznych, które spełniają różnorodne wymagania i potrzeby specjalistów laryngologów!

OTOSKOPY

Otoskop – co to takiego?

Otoskop laryngologiczny to specjalistyczne urządzenie medyczne używane głównie przez laryngologów i pediatrów do wizualizacji i oceny ucha zewnętrznego, przewodu słuchowego oraz błony bębenkowej. Otoskop do ucha, a konkretnie jego wnętrza, kieruje strumień światła i pozwala na dokładną obserwację struktur ucha oraz identyfikację potencjalnych problemów, takich jak:

  • infekcje;
  • perforacje błony bębenkowej;
  • obecność ciał obcych.

Jest niezbędny w diagnostyce chorób ucha, ponieważ umożliwia szybką i precyzyjną ocenę stanu zdrowia pacjenta.

Otoskopy – diagnoza na najwyższym poziomie

Użycie otoskopu jest kluczowe nie tylko w diagnostyce, ale również w monitorowaniu postępów leczenia chorób ucha. Urządzenie to jest wyposażone w specjalną lupę, która powiększa obraz widziany przez lekarza, dzięki czemu możliwa jest bardzo szczegółowa ocena stanu błony bębenkowej i przewodu słuchowego zewnętrznego. Regularne badania otoskopem są ważne w profilaktyce chorób ucha – pozwalają na wczesne wykrycie i leczenie potencjalnych problemów, co jest szczególnie ważne u dzieci i osób narażonych na częste infekcje ucha.

Otoskopy – oferta MegaMedic

W MegaMedic oferujemy zaawansowane otoskopy laryngologiczne, które są niezbędne w precyzyjnej diagnostyce ucha, gardła i nosa. Urządzenia z naszego asortymentu, takie jak innowacyjny model TM-OT100, są wyposażone w nowoczesne oświetlenie LED. Wytwarzają one jasny i intensywny strumień światła, który pozwala na dokładne badanie błony bębenkowej i zewnętrznego przewodu słuchowego. Znacząco ułatwia więc identyfikację stanów patologicznych.

Otoskopy w prezentowanym asortymencie charakteryzują się cechami, które z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających specjalistów. Do tych cech urządzeń i elementów zestawu zaliczamy:

  • Oświetlenie LED: zapewnia jasne i intensywne światło, które jest niezbędne do oglądania błony bębenkowej i zewnętrznego przewodu słuchowego.
  • Trzykrotne powiększenie: wbudowana soczewka znacznie ułatwia przeprowadzenie badania dzięki możliwości trzykrotnego powiększenia obrazu.
  • Wzierniki w różnych rozmiarach: zestaw zawiera wzierniki o różnych średnicach (2,4 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm), umożliwiając badanie pacjentów w każdym wieku.
  • Żarówki LED o różnych barwach światła: w zestawie znajdują się 2 żarówki LED, które pozwalają na dostosowanie oświetlenia do indywidualnych potrzeb użytkownika.

W razie wypalenia żarówki otoskopu należy ją wymienić na nową dostosowaną do specyfikacji modelu. Tego typu elementy także znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Żarówki do otoskopów z naszej oferty mają zdecydowanie podwyższoną żywotność i mogą pracować nawet do 100 tysięcy roboczogodzin.

Każdy otoskop z naszej oferty jest nie tylko zaawansowany technologicznie, ale również prosty w obsłudze i łatwy w dezynfekcji, co zapewnia bezpieczeństwo i higienę pracy. Wygodne, trwałe etui oraz dołączone do zestawu baterie gwarantują mobilność i gotowość urządzenia do użycia w każdych warunkach.

Jaki otoskop wybrać?

Bez względu na to, który otoskop z oferty MegaMedic zdecydujesz się wybrać, bądź pewien, że otrzymujesz urządzenie najwyższej jakości. Każdy model został zaprojektowany z myślą o precyzyjnej diagnostyce i wygodzie użytkowania, zarówno dla specjalisty, jak i pacjenta. W naszym asortymencie znajdziesz otoskopy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających profesjonalistów z dziedziny laryngologii.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą otoskopów oraz żarówek do tych narzędzi. Odkryjesz produkty, które łączą w sobie nowoczesną technologię, funkcjonalność. Są nowoczesne, funkcjonalne i niezawodne!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl