Opcje przeglądania

Nakładka na toaletę dla seniora i osoby po operacji biodra

Nasadki toaletowe ułatwiają osobom o ograniczonej sprawności ruchowej korzystanie z wc. Te produkty zapewniają komfort fizyczny i psychiczny seniorom, osobom z niepełnosprawnościami czy po przebytej operacji, dla których standardowe wc jest za niskie. Wiąże się to z trudnościami z samodzielnym i bezpiecznym skorzystaniem z toalety. W megamedic.pl znajdziesz szeroki wybór nasadek toaletowych, z którymi Twoja lub Twoich bliskich codzienność stanie się łatwiejsza!

 

NASADKI TOALETOWE

Nakładka na sedes — różne rodzaje dopasowane do potrzeb seniora, osoby z niepełnosprawnościami czy osoby po przebytej operacji

Nasadka na sedes ułatwia seniorom, osobom o ograniczonej sprawności ruchowej lub po przebytych zabiegach siadanie i wstawanie z toalety. Dostępna jest ona w naszej ofercie w kilku wariantach. W zależności od stopnia mobilności chorego wybierz model o odpowiedniej wysokości. Nasadka na sedes z poręczami (znajdziesz ją także pod nazwami: nasadka toaletowa z podłokietnikami lub z uchwytami) w razie potrzeby zapewni natomiast dodatkowe wsparcie i bezpieczeństwo podczas wstawania z wc. 

 

Nasadki toaletowe różnicują się również pod względem maksymalnego obciążenia — szukając odpowiedniego modelu, pamiętaj więc także o wadze jej przyszłego użytkownika. Dzięki dostępnym w naszej ofercie nakładkom codzienne funkcjonowanie osób mających problem z poruszaniem się stanie się łatwiejsze i bardziej komfortowe. 

 

Nakładka na wc — na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?

Oprócz wyżej wymienionych: wysokości nasadki (zwróć uwagę, czy to nasadka dla dzieci, czy dla dorosłych), dodatkowych uchwytów i maksymalnego obciążenia nakładki pod uwagę warto również wziąć to, czy posiada ona klapę. Ważne, by nakładka na wc dla niepełnosprawnych i dla seniora była jak najbardziej praktyczna. Jeśli użytkownik nie ma problemu z chwytaniem przedmiotów, dobrym wyborem będzie nasadka toaletowa z klapą. Jej zamknięcie zapobiegnie rozprzestrzenianiu się po łazience bakterii, które uwalniają się podczas spuszczania wody. 

 

Jednak w przypadku kiedy osoba o ograniczonej sprawności ruchowej ma również trudności z podnoszeniem przedmiotów lepiej sprawdzi się nakładka na wc dla dorosłego bez klapy. Korzystanie z niej będzie dla użytkownika łatwiejsze i bardziej komfortowe.

 

Nakładka na toaletę — łatwy i szybki montaż

Nakładka na toaletę podwyższająca jest bardzo łatwa w montażu i nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Najczęściej przymocowuje się ją za pomocą specjalnych klipsów lub przyssawki. Równie prosto i szybko się ją w dowolnym momencie zdejmuje, dzięki czemu z toalety może korzystać kilka osób o różnych potrzebach. Ułatwia to również dokładne czyszczenie nakładki toaletowej i zachowanie odpowiedniego poziomu higieny w toalecie. 

 

Nasadka na sedes (toaletowa) dla seniora i po operacji biodra — profesjonalne produkty do użytku prywatnego i w placówkach opiekuńczych

Oferowane przez nas nakładki na wc to produkty znanych i zaufanych marek takich jak np. Aston czy nasadka toaletowa Timago. Z tego względu dostępna tu nakładka na toaletę dla seniora to produkt, który równie dobrze sprawdzi się do użytku prywatnego, jak i do wykorzystania w domu opieki, szpitalu czy ośrodku rehabilitacyjnym. 

 

Przejrzyj naszą ofertę, by znaleźć nasadkę na sedes, która ułatwi i umożliwi samodzielne korzystanie z wc osobom, dla których standardowa toaleta jest za niska. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu — chętnie pomożemy i rozwiejemy ewentualne wątpliwości!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl