Inhalator dla dzieci posłuży nie tylko do wczesnego leczenia astmy. Sprawdź, w jakich sytuacjach przyda Ci się taki sprzęt!
Inhalator dla dzieci posłuży nie tylko do wczesnego leczenia astmy. Sprawdź, w jakich sytuacjach przyda Ci się taki sprzęt!

Drogi oddechowe małego człowieka już od pierwszych chwil życia są wystawione na działanie szkodliwych czynników. Począwszy od niskiej temperatury, a skończywszy na spalinach samochodowych, dymie papierosowym, smogu i wielu innych zanieczyszczeniach powietrza. Oskrzela maluchów są wystawione na naprawdę ciężką próbę – nic dziwnego, że w ostatnich latach specjaliści obserwują wzrost liczby przypadków astmy oraz innych dolegliwości układu oddechowego u najmłodszych pacjentów.

Aerozoloterapia glikokortykosteroidami działa bezpośrednio na oskrzela, co zwiększa skuteczność terapii

Wysokiej jakości inhalator dla dzieci w połączeniu z adekwatnie dobranym środkiem medycznym lub solą fizjologiczną świetnie zastąpią szereg tabletek, syropów czy innych preparatów. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że w przypadku wszelkich dolegliwości dróg oddechowych leki wziewne przynoszą zdecydowanie najlepsze efekty. Wdychanie substancji rozbitych przez nebulizator na mikroskopijne cząsteczki (wielkości mniejszej niż 5 mikronów) ma szereg zalet, o jakich nie ma mowy w przypadku innych form terapii. Inhalacje są bezbolesne, medykamenty bezpośrednio oddziałują na odpowiednie organy: tchawicę, oskrzela, pęcherzyki płucne. Odpada również ryzyko związane z ewentualnymi skutkami ubocznymi zażywania środków wchłanianych za pośrednictwem układu pokarmowego. Wiele inhalatorów dla dzieci dostępnych w sklepie Mega Medic posiada również wygodną regulację prędkości przepływu aerozolu. Dzięki temu można dowolnie przestawić tryb pracy urządzenia, zgodnie z potrzebami i indywidualnymi preferencjami małego pacjenta.

W Mega Medic przywiązujemy dużą wagę do niezawodności. Oferowany przez sprzęt przechodzi szereg testów

Rodzice decydujący się na zakup sprzętu do inhalacji swoich pociech w domu oczekują, że będzie im służył przez długi czas. Aż do skutecznego wyleczenia choroby, być może również dłużej, gdyby kolejne dziecko również przechodziło podobną terapię w drodze do pełnego wyzdrowienia. Do tego trzeba sprawnego, niezawodnego inhalatora z odpowiednimi certyfikatami. W sklepie medycznym Mega Medic oferujemy wyłącznie produkty od renomowanych producentów, spełniające niezbędne normy jakości oraz w pełni zgodne z aktualnie obowiązującymi standardami. Większość modeli posiada gwarancję o długości 24 miesięcy, ale mamy w swoim asortymencie również inhalatory dla dzieci, których twórcy deklarują ich bezproblemowe działanie przez pełne 3 lata. Dodając do tego wyjątkowo przystępne ceny, jesteśmy pewni że każdy znajdzie u nas dokładnie takie urządzenie, które w 100 % spełni jego oczekiwania.

[product id="1819, 1802, 2627, 3014, 3038, 2739"]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl