Czujesz nietypowy ból w kostce? Zacznij nosić stabilizator stawu skokowego i nie dopuść do pogłębienia urazu!
Czujesz nietypowy ból w kostce? Zacznij nosić stabilizator stawu skokowego i nie dopuść do pogłębienia urazu!

Odpowiednio dopasowana opaska skutecznie ochroni więzadła oraz tkanki miękkie wokół kostki

Tutaj najmocniej do wyobraźni przemówią przykłady wzięte ze świata zawodowego sportu. Niejednokrotnie zdarzały się kontuzje bioder i kolan, które bezpośrednio wynikały z wcześniejszych, niedokładnie zaleczonych urazów stawu skokowego. Nawet niewielki, ale dokuczliwy ból w kostce powoduje, że nogi nie są obciążane równomiernie. Drobne zmiany w sposobie biegania przekształcają się na zupełnie inną pracę mięśni, stawów oraz więzadeł. Stąd prosta droga na stół operacyjny.

Dlatego w Mega Medic podpowiadamy, w jaki sposób zadbać o własne zdrowie. Bardzo skutecznym rozwiązaniem będzie stabilizator stawu skokowego o anatomicznie dopasowanym kształcie. W naszym asortymencie posiadamy uniwersalne opaski, które same dostosują się do Twojej stopy. Zastosowanie zaawansowanych materiałów gwarantuje Ci maksymalną możliwą ochronę.

Wybierz sprawdzone produkty z Mega Medic! U nas kupisz stabilizator stawu skokowego wysokiej jakości

Warto zdecydować się na model wyposażony we wkładki żelowe, umieszczone w newralgicznych punktach wokół kostki. Taki dodatek przekłada się na poprawę cyrkulacji krwi wewnątrz stopy, a ponadto w takcie wykonywania nawet najprostszych ruchów przynosi efekt rozluźniającego masażu. Dzięki właściwie dobranemu stabilizatorowi stawu skokowego będziesz w stanie prowadzić całkiem aktywny tryb życia, nie narażając się na pogłębienie mikrouszkodzeń kostki lub nadwyrężenie innych części układu ruchu. Sprawdź szeroką ofertę sklepu Mega Medic, a po konsultacjach z lekarzem lub fizjoterapeutą z pewnością znajdziesz u nas taką opaskę lub ortezę, która w pełni odpowie na Twoje indywidualne potrzeby. Posiadamy artykuły medyczne od najbardziej renomowanych producentów w branży, a jeśli ich ceny mogą Cię zaskoczyć... to wyłącznie pozytywnie! Zapraszamy do składania zamówień na stabilizatory stawu skokowego, a także pozostały asortyment Mega Medic.

[product id="577, 604, 606, 1941, 2789, 2859"]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl