Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier Fedex) już od 250,00 zł.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Opcje przeglądania

Jeśli cierpisz na choroby układu krążenia i jest dla Ciebie wysoce wskazane stałe kontrolowanie poziomu Twojego ciśnienia, warto abyś wyposażył się w odpowiedni do tego sprzęt medyczny. Rozwiązaniem najwygodniejszym w codziennym użytkowaniu i najczęściej też spotykanym są ciśnieniomierze nadgarstkowe. Ich popularność bierze się głównie z faktu, iż łatwo je założyć, dokonać szybkiego pomiaru i już w chwilę po nim ściągnąć i odłożyć – pod tym względem sprawdzają się znakomicie. Co więcej, łatwo z nich korzystać w trakcie różnego typu wyjazdów, czy podróży – po prostu łatwo je zapakować i zabrać ze sobą, gdziekolwiek by się nie jechało.

 Modele ciśnieniomierzy nadgarstkowych dostępnych w Mega Medic mają cały szereg zalet, wśród których można wymienić dużą dokładność wykonywanego pomiaru i możliwość zapamiętywania kilkudziesięciu wyników. Ta ostatnia funkcjonalność znacząco ułatwia kontrolę stanu swojego zdrowia w przypadkach, gdy właśnie przeprowadzana jest terapia mająca na celu ustabilizowanie ciśnienia.

 Dobierając ciśnieniomierze nadgarstkowe do naszej oferty dbamy również o to, by były wśród nich modele z dużymi przyciskami i czytelnymi wyświetlaczami elektronicznymi. Wszystko po to, aby maksymalnie ułatwić ich obsługę wszystkim użytkownikom, również tym, którzy mają dużo słabszy wzrok (na przykład osoby starsze). Jednocześnie łatwość obsługi zapewnia, że w zasadzie każdy bez żadnego problemu je obsłuży – także w zakresie funkcji zaawansowanych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl