Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Medyczne urządzenia do odsysania wydzielin

Przygotowaliśmy ofertę zawierającą wysokiej jakości ssaki medyczne, wraz z niezbędnymi akcesoriami. W katalogu dostępne są urządzenia bardzo zróżnicowane pod względem technicznym, a także sposobu użycia. Każdy nasz Klient może zdecydować się na model przeznaczony przede wszystkim do użytku domowego, jak również na sprzęty wyróżniające się większą wydajnością, w pełni wystarczającą do pracy w szpitalach i przychodniach.

Za każdym razem można liczyć na wysoką jakość wykonania, gwarantowaną poprzez zastosowanie specjalnie wyselekcjonowanych materiałów oraz najnowszych technologii. Dzięki nim codzienna obsługa staje się bezproblemowa.

 

SSAKI MEDYCZNE

Do czego służy ssak medyczny?

Oferujemy urządzenia służące do usuwania wydzielin – krwi, śliny, śluzu, ropy czy też wymiocin. Znajdują one zastosowanie głównie w szpitalach podczas zabiegów, w kadetkach czy też w hospicjach. U nas znaleźć można jednak także modele przystosowane do użytku domowego. Sprawdzą się one podczas opieki nad osobą chorą i obłożnie chorą, która ma na przykład problemy z przełykaniem.

 

Co ważne, ssaki do odsysania wydzielin w warunkach domowych powinny być użytkowane po wcześniejszej konsultacji lekarskiej, a także po właściwym przeszkoleniu, które wyjaśni to, jak używać tego typu urządzenia. Wszystko po to, aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

 

Ssaki medyczne dostępne w naszej ofercie składają się nie tylko z systemu ssącego, ale również z łatwych w obsłudze paneli sterowania. Zdecydowanie ułatwiają one konfigurację sprzętu, a także dostosowanie go do aktualnych potrzeb.

 

Ssak muzyczny elektryczny – jaki model wybrać?

Nasza oferta została podzielona na dwie grupy, tak aby pozwalała wybrać urządzenie spełniające kluczowe kryteria. Pierwszą grupę tworzy ssak przenośny, wyróżniający się kompaktowymi wymiarami i niewielką wagą. Dzięki temu może być używany zarówno w domu, jak i podczas różnego rodzaju wyjazdów czy też na spacerze. Zwłaszcza że tego typu sprzęt da się ładować na trzy różne sposoby. Poprzez akumulator, z sieci elektrycznej lub po podłączeniu do gniazdka zapalniczki. Przekłada się to na uniwersalność sprzętu, jak również na ogromną swobodę jego użycia.

 

Ssak akumulatorowy warto dobierać między innymi pod kątem maksymalnego czasu działania na jednym ładowaniu. W przypadku produktów wysokiej jakości wynieść może on około 30 minut.

 

W drugiej grupie znajduje się natomiast ssak przejezdny, który wyróżnia się znacznie większymi wymiarami i wagą. Co więcej, jest on jeszcze wydajniejszy. Spora moc sprawia, że z powodzeniem może być stosowany nie tylko w domach, ale też w szpitalach. Co ważne, jest on wyposażany w koła, dlatego nadal pozostaje w pełni mobilny. Osobną kategorię tworzy ssak ręczny, wyposażony w mechanizm pistoletowy.

 

Akcesoria do ssaków medycznych

W ofercie sklepu MegaMedic dostępne są nie tylko gotowe do użycia sprzęty, ale również przydatne akcesoria. Warto mieć ich zapas, tak aby ewentualna awaria czy uszkodzenie któregoś z elementów nie spowodowała niepotrzebnego przestoju w leczeniu.

 

Co można u nas kupić? Proponujemy między innym cewnik do ssaka medycznego w różnych rozmiarach, dren, specjalny pojemnik na wydzieliny, a także filtr antybakteryjny. Jak widać, wybór jest bardzo szeroki. Dlatego zachęcamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu medycznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl