Sprzęt do rehabilitacji

W ofercie naszego sklepu znajduje się wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt medyczny — ortopedyczny oraz rehabilitacyjny, który zdecydowanie ułatwia wykonywanie różnego rodzaju czynności oraz ćwiczeń. Dzięki niemu rehabilitacja jest nie tylko skuteczniejsza, ale również przyjemniejsza. Proponujemy także produkty zwiększające mobilność. Umożliwiają one łatwiejsze poruszanie się, gwarantując jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dostępną ofertą.

 

REHABILITACJA - MOBILNOŚĆ

Sprzęt rehabilitacyjny dla seniora

Podczas przygotowania katalogu produktowego skupiliśmy się między innymi na seniorach i ich potrzebach — zarówno podczas rehabilitacji, jak i codziennego życia. Efektem naszych starań okazały się konstrukcje wysokiej jakości, dostosowane do potrzeb użytkowników w każdym wieku.

 

Co proponujemy? Między innymi balkonik do chodzenia. Kierowany jest on głównie do osób niepełnosprawnych, a także mających problemy z pionizacją czy też utrzymaniem równowagi. W zależności od potrzeb gwarantujemy dostęp do balkoników na kółkach, składanych i kroczących. Przemieszczanie stanie się znacznie łatwiejsze również w przypadku użycia elementów takich jak laski i kule ortopedyczne. Zwłaszcza że występują one w wielu wersjach – łatwo można je więc dopasować do indywidualnych preferencji oraz do zaleceń lekarskich.

 

Równie pomocne okazać się mogą rozmaite akcesoria łazienkowe, stosowane podczas codziennej higieny. Spośród nich wymienić należy między innymi produkty takie jak:

 

Każde akcesorium przygotowywane jest w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić codzienną higienę. Należą one do tak zwanych sprzętów pomocniczych. W tej samej kategorii znajduje się też materac przeciwodleżynowy, z którego skorzystają osoby spędzające większość czasu pozycji leżącej, unikając jednocześnie martwicy skóry. Dzięki niemu odleżyny przestaną być zmartwieniem. Zastosowane materiały, jak również dobrze przemyślana konstrukcja, gwarantują większą ochronę przed wszelkimi zmianami wywołanymi długim pozostawanie w bezruchu. Uzupełnieniem całego zestawu okazać się może dobrej jakości poduszka przeciwodleżynowa.

 

Sprzęt do rehabilitacji dla dzieci

Na naszej stronie internetowej znaleźć można produkty kierowane do osób w każdym wieku, zarówno do tych najstarszych, jak i najmłodszych. Dobrym przykładem są różnego rodzaju przyrządy do ćwiczeń, które pozwalają na aktywizację mięśni oraz stawów. Produkty takie jak piłka do ćwiczeń czy też rotor zapewniają skuteczną realizację zaleceń specjalistów i rehabilitantów, bez konieczności opuszczania własnego miejsca zamieszkania.

 

Bez względu na rodzaj produktu, zawsze staramy się, aby w naszym katalogu dostępne były wyłącznie wyroby najwyższej jakości. Ma to związek nie tylko z zastosowanymi materiałami, ale też sposobem przygotowania konstrukcji. Każda podpórka rehabilitacyjna, uchwyt czy sprzęt do ćwiczeń musi zapewniać pełną skuteczność i bezpieczeństwo działania. Bez tego trudno liczyć na odpowiednią rehabilitację bądź pomoc przy wykonywaniu codziennych czynności. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących szczegółowej oferty sklepu zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci są zawsze gotowi do pomocy w wyborze odpowiednich artykułów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl