Wygodne poduszki ortopedyczne do siedzenia

Masz siedzącą pracę, a obolałe pośladki, drętwienie mięśni, karku i kończyn czy też uczucie ucisku w kręgosłupie to dobrze znane Ci dolegliwości? Nie czekaj, aż ból uniemożliwi Ci normalne funkcjonowanie. Sięgnij po dostępne w naszej ofercie poduszki ortopedyczne do siedzenia. To atestowane produkty medyczne, które nie tylko zwiększają komfort siedzenia, ale również łagodzą ból i przynoszą ulgę zmęczonym kończynom.

Każda dostępna w naszej ofercie poduszka do siedzenia ma specjalną konstrukcję, która wymusza zachowanie prawidłowej postawy ciała. Plecy automatycznie prostują się, a nacisk ciała jest równomiernie rozkładany, co odciąża kręgosłup i mięśnie oraz zapewnia prawidłowe krążenie. Gwarantuje to wygodne i stabilne siedzenie – bez bólu i drętwienia kończyn.

 

Poduszka ortopedyczna do siedzenia

Poduszka ortopedyczna do siedzenia – szeroki wybór możliwości

Oferowane poduszki ortopedyczne do siedzenia występują w różnych wariantach. Największym uznaniem cieszą się modele U-kształtne i D-kształtne. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie odciążać kręgosłup oraz kość ogonową. To wysokiej jakości modele, które sprawdzają się nawet podczas wielogodzinnego siedzenia.

 

Poduszka ortopedyczna na krzesło, fotel lub kanapę ma jeszcze tę zaletę, że występuje w niewielkich rozmiarach. Dzięki temu jest łatwa w transporcie i przechowywaniu. Można ją więc mieć zawsze pod ręką – nie tylko w domu czy też pracy, ale i w podróży.

 

Dużą popularnością cieszy się również poduszka ortopedyczna do siedzenia z otworem. Najczęściej występuje ona w formie wygodnego siodła. Idealnie dopasowuje się do budowy ciała i stanowi doskonałą podporę dla kręgosłupa. Redukuje ból związany z długotrwałym siedzeniem oraz skraca okres rehabilitacyjny po zabiegach miednicy, w okresie poporodowym czy też przy hemoroidach. W naszym asortymencie znaleźć można również poduszki ortopedyczne do siedzenia o właściwościach przeciwodleżynowych.

 

Wysokiej jakości poduszki ortopedyczne do siedzenia

Niezależnie od rodzaju każda oferowana poduszka ortopedyczna do siedzenia wykonana jest z wygodnego i trwałego materiału, który dostosowuje się do budowy ciała – pianki termoelastycznej. W połączeniu z ergonomicznym kształtem pianka zapewnia optymalne ułożenie miednicy, stawów biodrowych oraz kręgosłupa. W efekcie zapewnia wysoki komfort siedzenia oraz niweluje bóle.

 

Co jeszcze daje poduszka rehabilitacyjna do siedzeniaKość ogonowa zyskuje odpowiednie podparcie, co redukuje uczucie ucisku oraz eliminuje drętwienie kończyn. Wyrób odciąża również pośladki i uda, zapewniając prawidłowe krążenie krwi. To rozwiązania idealne nie tylko dla osób pracujących w biurze lub zdalnie, ale również zawodowych kierowców, seniorów czy też osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

 

Dostępne w naszym asortymencie poduszki ortopedyczne są wygodne i zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Skutecznie odprowadzają pot i wilgoć. Co więcej, wyposażone są w praktyczne pokrowce, dzięki którym mają atrakcyjny wygląd i przez dłuższy czas zachowują swoje walory użytkowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl