test - rehabilitanci

Witamy w naszej ofercie produktów zaprojektowanych specjalnie dla fizjoterapeutów. Rozumiemy, jak ważne jest posiadanie odpowiednich narzędzi i sprzętu, aby zapewnić skuteczną opiekę pacjentom. Dlatego stworzyliśmy kolekcję produktów, które są niezbędne w każdej praktyce fizjoterapeutycznej. Od sprzętu do ćwiczeń i materiałów do terapii. Zapraszamy do przejrzenia naszej kolekcji i odkrycia produktów, które pomogą Ci przenieść Twoją praktykę na wyższy poziom. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć odpowiednie produkty spełniające Twoje potrzeby.

 


image

Żelowe kompresy termiczne  terapia ciepło/zimno Timago

Kompresy żelowe wykonane zostały z trwałego materiału nylonowego, w środku których znajduje się aktywny żel posiadający zdolności kumulowania zimna lub ciepła. 
 
Kompresy wykorzystywane są w terapii zimnem lub ciepłem w celu hamowania powstania obrzękówi, wytwarzania limfy oraz zmniejszeniu dolegliwości bólowych spowodowanych urazami. 
 
Kompresy przeznaczone są do wielokrotnego użycia.


image

Taśma do KINESIOTAPINGU ZIELONA

To unikalne urządzenie terapeutyczne, które otworzyło nowe możliwości w rehabilitacji i medycynie sportowej na całym świecie. 

Taśmy do kinesiotapingu mają zastosowanie w rehabilitacji, ułatwiają naturalny proces gojenia, zapewniając wsparcie i stabilność mięśni oraz stawów. Stosowane w leczeniu różnych dolegliwości ortopedycznych, nerwowo-mięśniowych, neurologicznych i medycznych.


image

Piłka rehabilitacyjna ABS

Piłka rehabilitacyjna ABS przeznaczona jest do korygowania wad postawy, w terapii mającej na celu poprawę kondycji i koordynacji ruchowej, wzmocnienia mięśni grzbietu, zwiększenia ruchomości stawów oraz w schorzeniach neurologicznych. Doskonała dla osób chcących zachować sprawność fizyczną dzięki treningowi ogólnorozwojowemu. Polecana dla kobiet w ciąży oraz osób w podeszłym wieku.

Zobacz inne produkty z kategorii >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl