Opcje przeglądania

Taśma do ćwiczeń, guma rehabilitacyjna - w trosce o Twoje zdrowie!

Chcesz trenować, ćwiczyć i stopniowo nabierać sprawności? Uwielbiasz ruch, ale nie masz na to zbyt wiele miejsca w swoim domu? Mamy produkt, który ułatwi ci aktywność fizyczną zawsze, gdy będziesz tego potrzebować. Aby użyć gumy do ćwiczeń, niezbędna jest tylko odrobina samodyscypliny. Praktyczna taśma gumowa do ćwiczeń jest niezwykle uniwersalna i trwała. Przeszukaj niniejszą kategorię, aby znaleźć gumy rehabilitacyjne o odpowiedniej elastyczności dla spełnienia twoich indywidualnych potrzeb.  

 

Posiadamy gumy oporowe do ćwiczeń całego ciała!

Lateksowa taśma do ćwiczeń jest u nas dostępna w wielu wariantach. Pierwszy rodzaj gum oporowych - to produkt uformowany w postaci szarfy o różnych stopniach elastyczności. W zależności od twojego poziomu zaawansowania w ćwiczeniach z taśmą oporową możesz zaopatrzyć się u nas w warianty łatwe, lekkie, średnie i trudne pod względem podatności na rozciąganie. Stopniom rozciągliwości taśm rehabilitacyjnych odpowiadają kolory: żółty, czerwony, zielony i niebieski w kolejności od najłatwiejszego do najtrudniejszego. Kolejny rodzaj taśm gumowych do ćwiczeń - to produkt pakowany w rolki po 25 metrów bieżących. Popularne taśmy rehabilitacyjne w tej postaci, doskonale posłużą w gabinetach fizjoterapeutów, rehabilitantów oraz w studiach fitness. 

 

Jak wykorzystać gumy do ćwiczeń rehabilitacyjnych w efektywny sposób?

Wielozadaniowa i poręczna taśma oporowa do ćwiczeń pojawia się w dziesiątkach aktywności wzmacniających i stabilizujących. Odpowiednio użyta taśma elastyczna wspaniale przysłuży ci się także do ćwiczeń w zakresie rozciąganiu ciała. Zarówno trening w pozycjach leżących, stojących, jak i w podporach z użyciem taśmy rehabilitacyjnej do ćwiczeń zwiększy ruchomość twoich stawów, a także pozwoli w bezpieczny sposób rozciągnąć mięśnie, ścięgna i powięź. Aby zaczerpnąć nieco inspiracji do ćwiczeń siłowych i aerobowych, a także rozciągających z użyciem taśmy oporowej - wystarczy ci internet, niewielka ilość wolnego miejsca i zwykła ciekawość.  

 

Która taśma rehabilitacyjna do ćwiczeń jest dla ciebie?

Produkt odpowiadający twoim indywidualnym potrzebom wybierz w zależności od tego, jaką rolę w twoim treningu ma odegrać taśma/guma do ćwiczeń. Taśmy z naszego asortymentu nadają się do użycia przez kobiety i mężczyzn w każdym wieku. Mogą przyczynić się do urozmaicenia treningu pilatesu, rehabilitacji po przebytych zabiegach, mobilizacji w stanach chorobowych oraz treningu siłowego bez użycia ciężarów. Jeżeli chcesz, aby taśmy oporowe towarzyszyły w życiu wszystkim członkom twojej rodziny - zaopatrz się w ich różne rodzaje. Niewielki koszt zakupu, fantastyczna jakość i uniwersalność tego typu wyrobów sprawi, że każdy z twoich bliskich wykorzysta taśmy w wybrany przez siebie sposób! 

 

Jeżeli męczą cię wątpliwości, nie jesteś w stanie zdecydować, którą taśmę wybrać dla siebie lub szukasz czegoś, czego nie widzisz w naszej ofercie - koniecznie daj nam znać! Misją naszej witryny jest pomagać klientom w odnajdywaniu ścieżki do zdrowia na wszystkich etapach życia. Życzymy udanych zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl