Tel/Fax: 75 643 11 98  kom 665 100 202        sklep@megamedic.pl      Adres: Kraśnik Górny 22, 59-700 Bolesławiec   

Stabilizator kostki

Zapewnij sobie odpowiednie zabezpieczenie dla stawu skokowego oraz stopy! W naszym asortymencie znajdziesz niejeden stabilizator kostki, mamy naprawdę wiele funkcjonalnych rodzajów tego rodzaju sprzętu. Dostępne u nas produkty tego typu wykonane zostały z elastycznych i przewiewnych materiałów, które zapewniają odpowiednie dopasowanie do kształtu ciała oraz właściwą cyrkulację powietrza.

 Proponowane przez nas opaski oraz stabilizatory stawu skokowego w wielu przypadkach wykonane są w sposób, który pozwala na zachowanie sporego zakresu ruchu stopy, a jednocześnie ogranicza ryzyko jej nadwyrężenia. Tym samym świetnie sprawdza się w przypadku osób, które po naderwaniu więzadła lub w przypadku stanów zapalnych, muszą uważać przy poruszaniu się, a jednocześnie nie chcą lub nie mogą całkowicie ograniczyć swojej aktywności.

 Część spośród dostępnych modeli została dodatkowo rozbudowana, aby ułatwić korzystanie z nich. Przykładowo niektóre stabilizatory mają dodatkowe sznurówki ułatwiające dopasowanie poziomu ucisku do faktycznych potrzeb. Inne z kolei, przeznaczone dla osób z poważniejszymi kontuzjami, mają dodatkowe usztywnienie.

 Jednak stabilizatory stawu skokowego to tylko część naszej oferty. Dodatkowo proponujemy także ortezy na opadające stopy (przydatne przy porażeniach nerwu strzałkowego), czy aparaty przeznaczone do korekcji palucha koślawego (w wariantach dziennym oraz na noc).

 Dodatkowo oferujemy także osłony na haluksy i separatory oddzielające palce stóp w przypadku, gdy mają tendencję do nachodzenia na siebie.

Kliny międzypalcowe Kliny międzypalcowe Kliny międzypalcowe
Producent: ANA
Cena: 8,50 zł
1pxzobacz więcej
Osłona na haluks Osłona na haluks
Producent: ANA
Cena: 22,00 zł
1pxzobacz więcej
Separatory międzypalcowe Separatory międzypalcowe
Producent: ANA
Cena: 9,50 zł
1pxzobacz więcej
Stabilizator stawu skokowego Stabilizator stawu skokowego
Producent: SuperOrtho
Cena: 19,00 zł 36,00 zł
1pxzobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
1px do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl