Opcje przeglądania

Stabilizator bezszwowy — wsparcie w przypadku pojawienia się różnych urazów

Gdy pojawiają się urazy różnych części ciała, zawsze potrzebna jest kompleksowa pomoc. Oprócz koniecznej wizyty u lekarza warto zainwestować w dodatkowe wsparcie kolana, kostki czy łokcia. W tym celu stworzono stabilizator bezszwowy, który pomaga w powrocie do pełnego zdrowia. Warto skorzystać z tej szansy już teraz i zobaczyć naszą szeroką ofertę elastycznych opasek.

 

Stabilizatory bezszwowe

Ortezy bezszwowe — komfortowa pomoc wykonana z materiałów wysokiej jakości

Wszystkie prezentowane na naszej stronie stabilizatory są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu są wygodne, co daje prawidłowe funkcjonowanie w nich podczas codziennego wysiłku np. w trakcie uprawiania sportu. Nasze ortezy bezszwowe są elastyczne, co sprawia, że idealnie przylegają do danej części ciała. Nigdy nie będzie trzeba martwić się o to, że stabilizator bezszwowy zsunie się lub zwinie się podczas treningu. A do tego nie odznaczają się mocno pod ubraniem i mają neutralne kolory, co pozwala czuć się w pełni komfortowo w trakcie ich noszenia.

 

Materiały, z których wykonano ortezy, nie są grube i bardzo dobrze przepuszczają powietrze. Dzięki temu skóra łatwo oddycha. W przypadku urazu kostki czy stopy śmiało można używać jej zamiast skarpety i nie martwić się tym, czy noga zmieści się w bucie. Zawsze jest  możliwość wyprania każdej z ortez, jednak wcześniej trzeba sprawdzić, w jaki dokładnie sposób najlepiej to zrobić.

 

Wszystkie ortezy bezszwowe posiadają rozmiary, które mierzy się przy pomocy obwodu danej części ciała. Wartość ta podawana jest w centymetrach. To ważne, żeby zmierzyć obwód nogi lub ręki tuż przed dokonaniem zakupu stabilizatora. A w celu prawidłowego noszenia ortezy zawsze warto wzorować się na zdjęciu zamieszczonym na opakowaniu. To daje gwarancję, że dany uraz będzie odpowiednio zabezpieczony. Przed użyciem niektórych z ortez należy skonsultować się z lekarzem. Taka informacja jest zawsze zamieszczona dodatkowo pod danym produktem.

Stabilizator bezszwowy — warto wybrać ten, który najlepiej zabezpieczy dany uraz

W celu dokonania jak najlepszego wyboru produktów nasz sklep oferuje ortezy różnego rodzaju. W asortymencie można znaleźć: ortezę na ścięgno Achillesa, elastyczną opaskę stawu kolanowego, elastyczną opaskę kompresyjną na kostkę, łokieć, nadgarstek czy staw skokowy i wiele innych produktów. Wszystkie wykonano bardzo starannie, aby posłużyły jak najdłużej. 

 

Nasze produkty są stworzone z myślą o komforcie każdej osoby. Bez względu na miejsce, w którym znajduje się uraz, ortezy mogą znacznie wpływać na zmniejszenie się bólu czy obrzęku. Mają również wpływ na przyspieszenie regeneracji tkanek i poprawę krążenia krwi. 

Stabilizatorów można też używać profilaktycznie na nogi czy ręce. Zaleca się ich takie noszenie zwłaszcza w przypadku dużego wysiłku danych partii ciała.

 

Już Państwo wiedzą, jak ważnym i potrzebnym wsparciem dla każdego urazu może być stabilizator bezszwowy. Dlatego nie warto zwlekać i już teraz wybierać taką ortezę, której najbardziej się potrzebuje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl