Opcje przeglądania

Ortezy dla dzieci — gdy trzeba zadbać o zdrowie i komfort swojej pociechy

Ortezy dla dzieci sprawdzają się w nagłych wypadkach. Gdy pociecha doznała kontuzji, ta osłona w odpowiedni sposób zabezpieczy np. nadgarstek czy kolano. Dzięki temu dziecko w trakcie rekonwalescencji może czuć mniej bólu, a uraz ma szansę na zdecydowanie szybsze wyleczenie. W kategorii ortopedia dla dzieci można znaleźć wiele rodzajów ortez i nie tylko. Wszystkie są dedykowane najmłodszym. Proszę sprawdzić, która z nich będzie na ten moment najbardziej potrzebna.

 

Ortopedia dla dzieci

Orteza dziecięca — doskonałe wsparcie w trudnych chwilach dla małego podopiecznego

Stabilizatory, usztywniacze, kamizelki czy kołnierze to tylko niektóre z produktów ochraniających poszczególne części ciał najmłodszych przed pogłębieniem się urazów. Wszystkie wykonano z należytą starannością oraz z bardzo dobrej jakości materiałów. Oferowane przez nas produkty mają pozytywne opinie wśród naszych klientów. Jest tak, ponieważ ortezy dla dzieci już pomogły w powrocie do pełnego zdrowia wielu pociechom.

W dodatku cena każdego produktu jest niska, co znacznie ułatwia jego zakup.

Ortezy dla dzieci — warto zdecydować, która z nich jest obecnie potrzebna małemu podopiecznemu

Dziecięcy stabilizator stawu skokowego to proste rozwiązanie służące do chodzenia w razie urazu tej części kostki. Dzięki tego rodzaju ortezie dziecko będzie mogło łatwiej i szybciej się przemieszczać bez zbędnego narażania stawu na kolejne zwichnięcie czy uszkodzenie. Stabilizator zapewnia wsparcie i kompresję podczas każdej aktywności ochranianej kostki. W celu uzyskania odpowiednich rezultatów nakłada się ją na stopę dziecka.

 

Podobnie jak w przypadku stabilizatora stawu skokowego nasz usztywniacz na kolano dla dziecka wesprze je w chodzeniu. Tego rodzaju ortezę stosuje się przy naciągnięciu mięśni i naderwaniu ścięgna. Jest ona pomocna przy uprawianiu różnego rodzaju sportów.

 

Kolejnym popularnym produktem jest orteza stawu barkowego. Jest stosowana w celu unieruchomienia ramienia i przedramienia. Ma postać kamizelki i najczęściej używa się jej, by zabezpieczyć część kończyny po złożeniu. To doskonała ochrona, którą nakłada się na rękę oraz na klatkę piersiową. W przypadku urazów samej kończyny doskonały będzie również nakładany na łokieć temblak. 

Orteza dziecięca — komfortowa ochrona każdego urazu 

A gdy to nadgarstek jest uszkodzony, również najważniejsza jest jego stabilizacja. W tym celu polecamy nasz stabilizator, który pomoże unieruchomić i zabezpieczyć tę część ręki. To może ją znacznie szybciej uzdrowić. Stabilizator nakłada się bezpośrednio na nadgarstek dziecka. Orteza tego typu zapobiega zawilgoceniu skóry i daje podopiecznemu komfort w codziennym funkcjonowaniu.

 

Uszkodzenia odcinka szyjnego kręgosłupa bywają bardzo bolesne. A kręgosłup jest bardzo istotną częścią organizmu każdego człowieka. Dlatego przy jego urazach niezbędny jest stabilizator karku. Tego rodzaju kołnierz ortopedyczny unieruchomi tę część szyi, która podlega leczeniu.

 

Chcą Państwo wesprzeć swoje dziecko w powrocie do pełnego zdrowia? W tym celu warto zdecydować się na jedną z naszych ortez dziecięcych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl