Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Wytrzymałe i wygodne ortezy ręki

Kontuzje i urazy kończyny górnej mogą doprowadzić do całkowitego jej unieruchomienia. Coraz częściej jednak zamiast szyny gipsowej stosowana jest orteza na rękę. Nad klasyczną szyną ma ona tę przewagę, że jest wygodniejsza w użytkowaniu. W zależności od modelu może również zapewniać mniejsze bądź większe usztywnienie, co pozwala dopasować produkt do indywidualnych potrzeb osoby kontuzjowanej.

Dostępne w naszej ofercie stabilizatory na rękę to wysokiej jakości, atestowane produkty medyczne. Nie tylko zapewniają wysoki komfort użytkowania, ale również wykonane są z nietoksycznych, bezpiecznych dla skóry materiałów. Dobrze odprowadzają pot i wilgoć oraz gwarantują swobodny przepływ powietrza. Dzięki temu skóra zachowuje świeżość, a sam proces rekonwalescencji przebiega sprawniej.

Każdy oferowany w naszym sklepie usztywniacz ręki dobrze stabilizuje miejsce urazu. Jest lekka, a zarazem trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Może być stosowana również jako środek prewencyjny, który zapobiegnie urazowi i przeciążeniom. Nic więc dziwnego, że są to produkty chętnie stosowane przez sportowców.

 

Ortezy ręki

Orteza na rękę – solidne wsparcie

W naszym asortymencie oferujemy produkty na różne części kończyny górnej. To m.in. stabilizator na rękę i przedramię. Dzięki specjalnemu wyprofilowaniu nie tylko stabilizuje ona konkretny obszar, ale również zapewnia wygodę noszenia oraz przyspiesza regenerację. Dużym uznaniem użytkowników cieszy się również orteza na dłoń. Znajduje ona zastosowanie zarówno w przypadku niewielkich kontuzji, jak i bardziej poważnych schorzeń, takich jak zmiany zwyrodnieniowe i deformacje nadgarstka.

 

Każda dostępna w naszej ofercie orteza ortopedyczna to łatwy do zdjęcia produkt. Taka konstrukcja ułatwia monitorowanie postępów leczenia, a także pozwala zachować wyższy stopień higieny. Ortezę można w odróżnieniu od gipsu ściągnąć po to, by umyć miejsce urazu, a następnie ponownie ją założyć. To ważne, zwłaszcza jeśli produkt pełni rolę prewencyjną. Nie przeszkadza bowiem w żaden sposób w codziennej toalecie.

 

Ortezy na rękę mogą przybierać różne formy. Niektóre, takie jak np. orteza na złamaną rękę, są wyposażone w usztywnienia lub szyny boczne, które bardzo dobrze zabezpieczają miejsca urazu i ograniczają ruchomość. Zabezpiecza to kończynę przed pogłębianiem się kontuzji, chroni przed kolejnym urazem, a także przyspiesza rekonwalescencję. W naszej ofercie mamy również specjalistyczne rękawy przeciwdziałające obrzękowi limfatycznemu.

 

Praktyczne stabilizatory na rękę

Każdy dostępny w naszej ofercie usztywniacz na rękę to produkt, który nie tylko przyspiesza leczenie kontuzji, ale również zmniejsz obrzęk i łagodzi bóle. Warianty elastyczne nie ograniczają ruchów. Mogą więc być stosowane podczas uprawiania sportu, a także wykonywania codziennych obowiązków.

 

Stabilizator na rękę to produkt medyczny, który pozwoli Ci w szybkim tempie odzyskać pełną sprawność. Z powodzeniem może również pełnić funkcję zapobiegawczą. Świetnie bowiem zapobiega urazom. Nic więc dziwnego, że jest wykorzystywany także przez sportowców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl