Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Funkcjonalne i solidne ortezy na palec

Chociaż wydawać by się mogło, że kontuzje oraz urazy palców u dłoni i stóp należą do rzadkości, zdarzają się dosyć często. Co więcej, można je określić jednymi z najbardziej uciążliwych uszkodzeń ciała. Skutecznie mogą bowiem uprzykrzyć codzienne funkcjonowanie. Powrót do normalności będzie łatwiejszy, jeśli zastosujesz specjalistyczne akcesorium, jakim jest orteza na palec. Dzięki niemu wkładanie kończyny w gips nie będzie konieczne.

Każdy dostępny w naszej ofercie usztywniacz na palec to trwały i solidnie wykonany produkt. Dzięki praktycznej konstrukcji orteza dobrze stabilizuje palec, a jednocześnie nie ogranicza ruchów całej ręki. Jest komfortowa w użytkowaniu, a zarazem zabezpiecza przed pogłębieniem się urazu oraz przyspiesza proces rekonwalescencji.

Orteza na palce wykonana jest z wysokiej jakości materiału medycznego, co przekłada się na jej wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczna. Występuje w różnych rozmiarach i najczęściej jest podatna na kształtowanie, co ułatwia jej dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wygodę stosowania zwiększa miękkie wykończenie jej wewnętrznej części.

 

Ortezy palca

Ortezy i stabilizatory palców – duży wybór

Stabilizator na palec to praktyczne rozwiązanie, które sprawdza się w przypadku zwichnięcia, wybicia, złamania kończyny, a nawet jej zmiażdżenia czy też nadwyrężenia stawów. Choć wygląda niepozornie, z powodzeniem może zastąpić niepraktyczny gips. Stabilizator palca ma tę jeszcze zaletę, że zapewnia cyrkulację powietrza i zabezpiecza naskórek przed potem i wilgocią. Sprzyja to rekonwalescencji. To ważne zwłaszcza w przypadku długotrwałego użytkowania ortezy.

 

Dostępne w naszym asortymencie stabilizatory palca wyróżniają się dużym zróżnicowaniem. Oferujemy łubki:

  • pełne,
  • dwulistne,
  • czterolistne,
  • szynowe,
  • typu żabka.

 

Szeroki wybór ułatwia dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb oraz rodzaju kontuzji. Oferujemy zarówno warianty na palce u rąk, jak i na palce u nóg. Mamy także ortezy palca dostosowane do anatomii kciuka. Nasze produkty można również wykorzystać jako elementy profilaktyki przeciwurazowej. W ten sposób stosowane są m.in. przez koszykarzy i siatkarzy.

 

Orteza palca – praktyczny sposób na unieruchomienie palca

Niezależnie od specyfiki usztywniacza każdy dostępny model jest łatwy w zakładaniu i ściąganiu. Pozwala to zadbać o higienę palca. Ułatwia również zmianę opatrunków i monitorowanie procesu gojenia się urazu.

 

W zależności od wariantu niektóre stabilizatory wystarczy zacisnąć na palcu, inne należy przymocować do niego za pomocą niewielkiego opatrunku lub bandaża. W jednym i drugim przypadku nie zajmuje to wiele czasu.

 

Każda nasza orteza palca ma wpis do Urzędu Rejestracji Wyrobów Medycznych, a potwierdzeniem jej jakości jest certyfikat CE. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych materiałów oraz solidnemu wykonaniu jest odporna na uszkodzenia i przez długi czas zachowuje swoje walory użytkowe. Odpowiednio dobrana posłuży przez cały okres rekonwalescencji, a nawet dłużej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl