Profesjonalne ortezy na łokieć

Kontuzje stawu łokciowego zdarzają się nader często. Do przeciążenia może dojść nie tylko podczas treningu, ale również w pracy czy też podczas wykonywania codziennych czynności. Żeby zabezpieczyć miejsce urazu i przyspieszyć rekonwalescencję, warto sięgnąć po dostępne w naszym asortymencie ortezy łokcia. To profesjonalne akcesoria ortopedyczne, które odciążają kontuzjowany staw.

Dzięki specjalnej konstrukcji każda oferowana orteza na łokieć zapobiega nadmiernemu forsowaniu stawu, a jednocześnie zapewnia pewną swobodę ruchów. W naszym sklepie mamy również warianty usztywniane i wyposażone w boczne szyny, które w znacznej mierze ograniczają ruchomość stawu, co ułatwia rehabilitację i powrót do pełnej sprawności w przypadku poważnych urazów, takich jak np. złamania.

 

Ortezy łokcia

Orteza łokcia – rozwiązanie wielu problemów

Niezależnie od rodzaju każdy oferowany stabilizator na łokieć może zmniejszyć obrzęk oraz zredukować ból i odczuwany dyskomfort. Wystarczy, że będzie prawidłowo dobrany. Dzięki szerokiemu wyborowi ortez w naszym sklepie z pewnością znajdziesz model, który sprosta Twoim wymaganiom.

 

Mamy produkty, które nie tylko usztywniają staw łokciowy, ale również:

  • tłumią drgania i wstrząsy,
  • zmniejszą zmęczenie w przyśrodkowej i bocznej części łokcia,
  • stabilizują staw łokciowy oraz otaczające go mięśnie,
  • przynoszą ukojenie nadwyrężonym mięśniom,
  • rozgrzewają układ stawowo-mięśniowy,
  • łagodzą podrażnienia skóry,
  •  działają antybakteryjnie.

 

Każda dostępna w naszej ofercie orteza łokcia to wysokiej jakości produkt, do wykonania którego wykorzystuje się specjalistyczne materiały. Dzięki temu  dobrze dopasowuje się do ciała, a jednocześnie zapewnia prawidłowe krążenie krwi. Dobrze również odprowadza pot i gwarantuje optymalną wentylację. Wszystko to przyspiesza proces gojenia się urazu.

 

Oferowane ortezy na łokieć są wpisane do Rejestru Produktów Medycznych, a ich wysoka jakość jest potwierdzona certyfikatami. Ich atutem jest także łatwy sposób zakładania i zdejmowania. Dzięki temu możesz stale monitorować proces gojenia się urazu. Nie będziesz mieć również problemu z zachowaniem higieny w miejscu kontuzji.

 

Orteza i stabilizator na łokieć – w służbie zdrowiu

W naszym asortymencie mamy usztywniacze przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. To uniwersalne, lekkie  produkty, które można zakładać na prawy lub lewy łokieć. Część oferowanych modeli jest wyposażona w specjalne wkładki, które zwiększają sztywność stabilizatora. Wkładki te można w każdej chwili wyciągnąć, by zapewnić sobie większą swobodę ruchów.

 

Orteza na staw łokciowy to rozwiązanie chętnie wybierane przez sportowców amatorsko i profesjonalnie uprawiających golf, tenis, squash czy też badminton. Sprawdza się również w przypadku osób, które w pracy ręcznie wykonują powtarzające się czynności. Część dostępnych w naszej ofercie modeli można nosić nie tylko po wystąpieniu urazu, ale również przed. To doskonałe środki prewencyjne, które zabezpieczają przed kontuzjami. Warto więc mieć je w zanadrzu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl