Opcje przeglądania

Łóżka rehabilitacyjne – najlepsze wsparcie

Osoby starsze, przewlekle chore i mające problemy z poruszaniem się powinny korzystać ze specjalistycznych łóżek, które z jednej strony wspomogą proces rehabilitacyjny, a z drugiej ułatwią wykonywanie codziennych czynności. Od sposobu wykonania, a także użytych materiałów, zależy ich przydatność. Z tego powodu warto zdecydować się na modele najwyższej jakości. Właśnie takie łóżka rehabilitacyjne znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Dostępny katalog tworzymy wyłącznie na bazie produktów spełniających wszystkie istotne kryteria – zarówno funkcjonalne, jak i medyczne. W innych kategoriach oferujemy również szeroko pojęty sprzęt do rehabilitacji oraz różnorodne pomoce dla seniora

 

Materace szpitalne do łóżek rehabilitacyjnych

Dobrze dobrany stelaż łóżka to gwarancja maksymalnego komfortu i wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Dzięki ofercie naszego sklepu z łatwością dobierzesz do niego odpowiedni materac, odpowiadający potrzebom osób starszych i cierpiących na różnego rodzaju dysfunkcje ruchowe.  

W katalogu znajdują się między innymi materace do łóżek rehabilitacyjnych, wykonane ze specjalnie dobranych pianek, które gwarantują pełne podtrzymanie ciała. Do tego dochodzą wygodne pokrowce z tkanin spełniających najsurowsze kryteria. Okażą się one doskonałym uzupełnieniem każdego łóżka rehabilitacyjnego. Bez względu na to, czy są to modele uniwersalne, czy może dedykowane konkretnym chorobom i schorzeniom.

Wysokiej klasy łóżko rehabilitacyjne stanie się nieocenioną pomocą dla osób starszych i spędzających większość czasu w domu, w pozycji leżącej. Dzięki naszej ofercie z łatwością znajdziesz konstrukcję, której wykonanie pozwoli zwiększyć efektywność wykonywanych zajęć rehabilitacyjnych. Co więcej, łóżka te umożliwią łatwiejsze wykonywanie wielu codziennych czynności.

 

ŁÓŻKA REHABILITACYJNE

Jakie łóżko rehabilitacyjne wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta okazała się kompletna, tak aby każdy był w stanie znaleźć łóżko dopasowane do własnych potrzeb i wymagań. Proponujemy zarówno modele uniwersalne, jak i dedykowane – dobrym na to przykładem są chociażby łóżka ortopedyczne i przystosowane do potrzeb osób cierpiących na chorobę Alzheimera.

 

Bez względu na ostateczne zastosowanie, wszystkie łóżka rehabilitacyjne wyróżniają się wysoką jakość wykonania. Przekłada się ona na odpowiednią wytrzymałość mechaniczną, jak również na dostęp do wielu przydatnych funkcji, które zdecydowanie ułatwią realizację wielu działań. Oferowane przez nas łóżka medyczne są wyposażane w systemy zdalnego sterowania (przy użyciu pilota), mechanizmy regulacji wysokości, a także pozycji i kąta nachylenia poszczególnych elementów, wysięgniki, barierki i wiele innych praktycznych elementów. Do tego dochodzą rozwiązania dodatkowe, spośród których wymienić można między innymi funkcje Trendelenburga i antyTrendelenburga.

 

Sprzedajemy produkty wyłącznie od sprawdzonych, cenionych producentów, którzy korzystają z materiałów najwyższej klasy, a także wielu elementów i systemów gwarantujących bezpieczeństwo chorego. Mowa tu między innymi o wytrzymałych siłownikach, specjalnie dobranej izolacji termicznej czy też dodatkowych barierkach. Wszystko to sprawia, że tego typu łóżka doskonale sprawdzą się w warunkach domowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl