Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość

Laski, kule ortopedyczne i akcesoria

Wypadki, poważne kontuzje, schorzenia związane z wiekiem – sytuacji, w których może dojść do problemów z poruszaniem się, jest wiele. Gdy już się pojawią, można walczyć z bólem lub pomóc sobie sięgając po ortezy, rotory i inne urządzenia rehabilitacyjne, a gdy to nie pomoże - po laski i kule ortopedyczne, balkoniki rehabilitacyjne i podpórki, a także po wózki inwalidzkie. Ich stosowanie zdecydowanie ułatwia przemieszczanie się w trakcie leczenia złamań, zwichnięć, bądź skręceń nogi.

W naszym internetowym sklepie medycznym MegaMedic znajdziesz wysokiej jakości produkty, po które najchętniej sięgają osoby z kontuzjami, czyli laski i kule ortopedyczne w różnych odmianach. Pozwoli Ci to dobrać produkt do konkretnego schorzenia, a także własnych wymagań. Wszystko po to, aby znacząco zwiększyć komfort codziennego życia. Gotów, by przejrzeć dostępny asortyment?

 

Laski i kule

  • promocja

Kule ortopedyczne i laski – jakie wybrać?

W dostępnej ofercie znajdują się produkty różnego typu – przygotowane dla dzieci, a także dla dorosłych. Zdecydowanie ułatwia to dokonanie wyboru. Jedną z proponowanych odmian jest  kula inwalidzka łokciowa, która zapewnia spore pole podparcia. Dzięki temu zalecana jest osobom o obniżonej sprawności ruchowej, związanej z poważniejszymi urazami lub operacjami. Co ważne, w katalogu znajduje się również kula dziecięca, specjalnie przystosowana do wymagań najmłodszych.

 

To jednak nie wszystko. Oferujemy także kule z uchylną obejmą czy też specjalnymi, gumowymi nasadkami, które skutecznie zabezpieczają przed poślizgnięciem się i upadkiem. W przypadku wielu problemów z poruszaniem dobrym wyborem okaże się ponadto laska inwalidzka regulowana. Jest jednocześnie lekka i bardzo wytrzymała. Jej konstrukcja sprawia ponadto, że łatwo można dostosować ją do własnych potrzeb.

 

Kule i laski – także na receptę

Bez względu na, czy interesuje się kula bądź laska składana, z ruchomą obejmą czy też dodatkowymi mechanizmami regulacyjnymi, zawsze warto zwracać uwagę na sposób jej wykonania. Zdecydowanie największe znaczenie mają zastosowane materiały, które powinny gwarantować wysoką wytrzymałość, pełną stabilizację i długą żywotność.

 

Pod tym względem świetnie sprawdza się kula i laska aluminiowa. Świetnie spełnia wspomniane kryteria, zapewniając maksymalny komfort stosowania. Z tego powodu głównie z tego materiału przygotowywane są produkty dostępne w katalogu. Co ważne, to akcesoria bardzo lekkie. Nie wymagają więc zbyt dużej wysiłku podczas pokonywania kolejnych metrów. Gwarantują więc jednocześnie pełną ochronę i wygodę stosowania.

 

Produkty dodatkowe i akcesoria

Obok kul i lasek, w naszym sklepie występuje również trójnóg inwalidzki, który zapewnia jeszcze lepsze podparcie, a także wyższą stabilizację chodu. Dla osób starszych dobrym rozwiązaniem będzie ponadto czwórnóg niski z miękkim uchwytem, ponieważ ułatwia poruszanie się po szczególnie trudnym podłożu.

 

Tego typu produkty okażą się świetnym wyborem także podczas rehabilitacji. Przyspieszą one bowiem powrót do pełnej sprawności. Żeby wydłużyć ich żywotność, warto pokusić także o zakup wymiennych akcesoriów. Jednym z nich jest  nasadka gumowa do kul inwalidzkich i lasek. Dobrze jest mieć ją przy sobie, gdy wykorzystywany do tej pory produkt ulegnie uszkodzeniu.

 

Szeroki, zróżnicowany wybór, wysoka jakość wykonania i atrakcyjna cena – to największe atuty oferty naszego sklepu. Pozwala ona na wybór produktów, które spełniają najważniejsze kryteria. Przekonaj się o tym na własne oczy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl