Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Wypadki, poważne kontuzje, schorzenia związane z wiekiem – sytuacji, w których może dojść do problemów z poruszaniem się jest wiele. Gdy już się pojawią, można walczyć z bólem, ale można pomóc sobie sięgając po laski lub kule inwalidzkie. Opierając się na nich znacznie łatwiej przemieszczać się w trakcie leczenia złamań, zwichnięć, bądź skręceń nogi.

 W MegaMedic posiadamy kule ortopedyczne różnego typu, zarówno dziecięce, jak i przeznaczone dla osób dorosłych. Większość z nich posiada podporę łokciową i obejmę, przy czym w niektórych modelach ta ostatnia występuje w wersji uchylnej. Aluminiowa konstrukcja większości kul sprawia, ze są one lekkie, a występujące w części spośród nich nachylenie rączki zwiększa wygodę. Dodatkowo zamontowane na końcu gumowe nasadki zabezpieczają przed przypadkowym poślizgnięciem, co w przypadku leczenia urazów ortopedycznych bywa niezwykle istotne.

 Dodatkowo, obok kul i lasek, posiadamy w sklepie również trójnogi inwalidzkie, które dzięki potrójnemu punktowi oparcia są szczególnie stabilne. Rozwiązanie takie bywa przydatne dla osób starszych. Z kolei same kule ortopedyczne i laski inwalidzkie świetnie sprawdzają się w trakcie rehabilitacji i ponownej nauki chodzenia po poważniejszych urazach.

 W przypadku kul dziecięcych warto zaznaczyć, iż dostępne są w kilku różnych wariantach kolorystycznych.

 Dokładne informacje na temat długości i dopuszczalnego obciążenia znajdują się w opisach poszczególnych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl