Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Lampa na podczerwień może być dobrym sposobem na złagodzenie bólu fizycznego oraz wpłynąć  na ograniczenie przyjmowania niektórych szkodliwych dla organizmy leków przeciwbólowych. Rzeczywiście, dzięki intensywności emitowanego ciepła, lampa na podczerwień zapewnia satysfakcjonujące efekty terapeutyczne. Ale jakie są te efekty i jak używać  lampy na podczerwień?

Wiadomo, że lampa na podczerwień łagodzi bóle mięśni i stawów. Niezależnie od tego, czy chodzi o naciągnięty mięsień, reumatyzm czy ból stawów ..., lampa na podczerwień po prostu wykorzystuje naturalną i skuteczną zasadę, aby złagodzić te bóle.

Ale konkretniej, w jaki sposób lampa na podczerwień pomaga złagodzić  napięcia i sztywność mięśni? W rzeczywistości ciepło emitowane przez podczerwień jest przenoszone przez intensywne promieniowanie w postaci światła. Ciepło stymuluje krążenie krwi w tkankach, rozgrzewa i rozluźnia mięśnie. Proces ten po prostu dostarcza bogatą w tlen krew do skurczonych mięśni i w ten sposób naturalnie łagodzi ból. Ostatecznie można uznać, że lampa na podczerwień stanowi  prawdziwe urządzenie relaksacyjne dla wszystkich, którzy cierpią na ten rodzaj bólu.

Aby zastosować skuteczną terapię lampą na  podczerwień, zwykle wystarcza około piętnaście minut dziennie aż do osiągnięcia satysfakcjonującego efektu złagodzenia lub wyeliminowania bólu. Lampa nie powinna znajdować się zbyt blisko lub zbyt daleko, ale w odległości około 30 centymetrów od żądanego obszaru. W każdym przypadku zawsze konieczne jest sprawdzenie wskazań i możliwych przeciwwskazań  stosowania lampy.

Ogólnie rzecz biorąc, opinie dotyczące lampy na podczerwień są naprawdę bardzo satysfakcjonujące, ponieważ „jej użycie jest wygodne” i „pozwala na prawdziwe rozluźnienie mięśni”. Lampa może być również używana  do pielęgnacji ciała i twarzy. Ta innowacyjna  i prosta w zastosowaniu technika naświetlania powinna  zainteresować wiele osób ...

Lampy na podczerwień stosowane są w celu przyspieszenia procesu leczenia różnego typu dolegliwości bólowych, leczeniu dolegliwości reumatycznych, a nawet w leczeniu różnego typu alergii i przeziębień.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lamp na podczerwień, a także do zapoznania się z innym oferowanym przez nas sprzętem medycznym i rehabilitacyjnym. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej szczegółowej oferty, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl