Krzesło toaletowe do łazienki

W sytuacji gdy dojdzie do urazu narządów ruchu, pojawia się problem z wykonywaniem wielu podstawowych czynności, m.in. takich jak korzystanie z toalety. Dotyczy to również osób z niepełnosprawnością oraz w podeszłym wieku. Kłopot z siadaniem w wielu przypadkach uniemożliwia załatwianie podstawowych potrzeb fizjologicznych. Rozwiązaniem jest krzesło toaletowe. Modele dostępne w naszej ofercie sprawdzą się w wielu sytuacjach, zapewniając komfort, prywatność oraz łatwość utrzymania w czystości. W asortymencie naszego sklepu internetowego można znaleźć również inne pomoce dla seniora.

 

Krzesła toaletowe

Czym charakteryzuje się krzesło sanitarne?

Opisywane akcesoria są polecane wszystkim osobom z ograniczoną sprawnością ruchową, którym jednocześnie zależy na samodzielności. Krzesło WC okaże się niezwykle przydatne w sytuacji gdy jesteśmy w stanie przejść do łazienki, jednak mamy problem z siadaniem i w związku z tym potrzebujemy stabilnej podpórki. Jeśli jednak wykonanie większej liczby kroków jest niemożliwe, można zdecydować się na krzesło toaletowe na kółkach, które zostanie umieszczone w pokoju.

 

Nasze akcesoria są polecane nie tylko seniorom, ale również osobom niepełnosprawnym oraz tym, którzy zmagają się z przejściowymi ograniczonymi możliwościami ruchowymi z powodu urazu. Oferta odpowiada na różne potrzeby, dzięki czemu może z niej skorzystać każdy, dla kogo ważny jest codzienny komfort. Krzesła sanitarne to wielofunkcyjne produkty, które można użytkować na różne sposoby — zarówno jako nadstawkę na sedes, jak i w formie zamiennika toalety.

 

Krzesło WC dla niepełnosprawnych — zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo

Modele krzeseł toaletowych dostępne w naszej ofercie wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania, co przekłada się na przyjemne i bezproblemowe użytkowanie.

 

O jakich cechach krzeseł WC warto wspomnieć w pierwszej kolejności?

  • Każde krzesło sanitarne powstało z solidnych i wytrzymałych materiałów, co przekłada się na stabilną konstrukcję. W większości przypadków jest to stalowa rama, jednak dostępne są także modele aluminiowe.
  • Kolejną zaletą jest wyposażenie w miękkie i wygodne siedzisko o odpowiednio dużej szerokości, dzięki czemu można liczyć na pełen komfort podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych.
  • Sporo modeli posiada funkcję regulacji wysokości, co pozwala na dopasowanie krzesła do swoich potrzeb.
  • Na uwagę zasługuje także łatwość utrzymania w czystości. Istnieje możliwość wyjęcia pojemnika sanitarnego, co umożliwia zachowanie jego higienicznego charakteru, bez konieczności przenoszenia całego krzesła.
  • Dla maksymalnego bezpieczeństwa nóżki zostały wyposażone w antypoślizgowe stopki, z kolei modele z kółkami posiadają blokadę.

 

Krzesło toaletowe składane — pełna wygoda i łatwe użytkowanie

W naszym asortymencie znajdują się także składane krzesła toaletowe, które można łatwo przechowywać po złożeniu, w wygodnym, wybranym przez siebie miejscu. Co więcej, krzesło składane nie zajmuje dużo miejsca, dlatego sprawdzi się zwłaszcza w niewielkich mieszkaniach. Oprócz praktycznych krzeseł, w ofercie dostępne są nasadki toaletowe, podnóżki, przystawki oraz wózki prysznicowe. Tego typu elementy również okażą się niezastąpione podczas wykonywania codziennych czynności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl