Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Opcje przeglądania

Urazy kręgów szyjnych to coś, czego bagatelizować nie można. W przypadku ich wystąpienia, jeśli tylko lekarz zaleci stosowanie odpowiedniego zabezpieczenia, warto zastosować się do jego rad i sięgnąć po kołnierze ortopedyczne. Dzięki ich konstrukcji rehabilitacja przebiega sprawniej i z mniejszym ryzykiem odnowienia kontuzji.

 W ofercie Mega Medic znaleźć można kołnierze ortopedyczne stworzone przez wyspecjalizowane firmy, w tym Variteks i SuperOrtho. Ich produkty sprawdzają się w wielu przypadkach, częściowo ograniczając niepotrzebne ruchy głowy, tym samym zmniejszając ryzyko nadwyrężania leczonych odcinków szyjnych.

 Wśród dostępnych kołnierzy, obok tych przeznaczonych do standardowych przypadków, jest również kilka modeli wyspecjalizowanych. Rozumiemy przez to takie kołnierze, które mają zastosowanie w przypadkach wymagających dodatkowej uwagi. Można tutaj wspomnieć o wersjach ze stabilizującą podpórką, ale również z ujęciem żuchwy lub podparciem potylicy. Można u nas szukać także bardziej wyspecjalizowanych modeli, w tym z otworem przeznaczonym do prowadzenia tracheotomii.

 Możliwość wyboru kilku różnych wersji kołnierzy pozwala na dopasowanie odpowiedniego modelu, pasującego do konkretnego przypadku i kontuzji, które mają miejscu w przypadku danej osoby.

 Istnieje możliwość dobrania rozmiaru kołnierza ortopedycznego, dokładny opis rozmiarówek znajduje się w opisach poszczególnych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl