Inhalatory dla dzieci i dorosłych

Inhalacja to jeden z najskuteczniejszych sposobów na podanie środka leczniczego, a także na oczyszczenie i odżywienie dróg oddechowych – zarówno górnych, jak i dolnych. Tak rozumiana terapia okaże się tym skuteczniejsza, jeżeli zostanie przeprowadzona z użyciem wysokiej klasy sprzętu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz nowoczesne inhalatory, które spełniają wszystkie istotne kryteria. Co ważne, dostosowywane są one do każdego użytkownika. Nie tylko do osób dorosłych, ale również dzieci. Sprawdź, z jakich modeli urządzeń możesz skorzystać oraz jakie dodatkowe akcesoria do nebulizatorów możesz zamówić w naszym sklepie internetowym.

 

INHALATORY

Inhalatory dla osób dorosłych – na różne dolegliwości

W tej kategorii znajdziesz inhalatory bez recepty, zróżnicowane nie tylko pod względem wyglądu i wymiarów, ale też sposobu działania. W ofercie dostępne są między innymi inhalatory sprężarkowe, które dobrze sprawdzają się podczas leczenia zarówno górnych, jak i dolnych dróg oddechowych. Taki nebulizator idealnie nadaje się do podawania lekarstw bądź wykorzystania soli fizjologicznej. Metodą inhalacji zwalczać możesz wiele schorzeń. Urządzenie do nebulizacji doskonale sprawdzi się między innymi na katar, kaszel, zapalenie zatok oraz różnego rodzaju alergie. Inhalatory występują w wielu wymiarach, dlatego bez trudu znajdziesz coś dla siebie.

 

Nie jest to oczywiście jedyny sprzęt dostępny w ofercie sklepu. Proponujemy także kompaktowe inhalatory z zasilaczami, które wyróżniają się niewielką wagą, jak również inhalatory ultradźwiękowe. Korzystają one z najnowszej technologii, która polega na wytwarzaniu fal ultradźwiękowych bezpośrednio do gotowego roztworu, co przekłada się na powstanie aerozolu na powierzchni cieczy. Wszystko to zapewnia wysoką wydajność podczas podawania leku.

 

Każdy inhalator znajdujący się w katalogu przygotowany został z użyciem specjalnie wyselekcjonowanych materiałów. Dzięki temu urządzenia zapewniają pełną wytrzymałość mechaniczną oraz odporność na wpływ rozmaitych czynników szkodliwych. Oferowane nebulizatory dla dorosłych idealnie sprawdzą się podczas leczenia dolegliwości dróg oddechowych, także na podłożu alergicznym.

 

Przyjazne inhalatory dla dzieci

Podczas przygotowywania oferty nie zapomnieliśmy również o najmłodszych. Pragniemy zaproponować inhalatory dla dzieci w atrakcyjnej ceniedostosowane specjalnie do potrzeb dzieci. Sposób ich wykonania sprawia, że są w pełni bezpieczne podczas stosowania, natomiast przyjazne kształty nie wzbudzają u najmłodszych niepokoju czy niechęci. Dzięki temu inhalacja przebiega w przyjaznych warunkach, sprzyjających realizowanym kuracjom.

 

W naszym sklepie zakupisz nie tylko zestawy do inhalacji, ale też nebulizacji, która jest skuteczną metodą leczenia np. chorych zatok. Każdy nebulizator pozwala na wygodną aplikację leków oraz soli fizjologicznej. Jeśli dysponujesz już odpowiednim sprzętem, ale chcesz poszerzyć swój zestaw, sprawdź nasze akcesoria do inhalatorów. W tej kategorii dostępne są między innymi całe komplety do nebulizacji, maseczki, a także pojemniki na leki. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl