Inhalatory dla dorosłych – sprężarkowe, tłokowe i ultradźwiękowe

Uciążliwy kaszel, katar alergiczny, a nawet zwykła chrypka spowodowana przeziębieniem, potrafią uprzykrzać życie, przeszkadzać w pracy i zakłócać spokojny sen. Z tego typu dolegliwościami pozwala walczyć inhalator dla dorosłych – w naszym sklepie występują on w kilku modelach.

Jest to niezwykle przydatne urządzenie, które pozwala skutecznie walczyć z chorobami układu oddechowego. Nie dość, że umożliwia pozbycie się problemu, to na dodatek zapobiega jego nawracaniu.

 

Inhalatory dla dorosłych

W jaki sposób działa dobry inhalator?

Oferowany przez nas sprzęt medyczny służy do przeprowadzania zabiegu inhalacji w warunkach domowych. Polega on na generowaniu i wdychaniu przez użytkownika tak zwanej mgiełki aerozolowej, powstałej poprzez użycie płynnego leku lub soli fizjologicznej.

 

Inhalator, zwany również jako nebulizator, sprawia, że cząsteczki zastosowanego środka wnikają do organizmu znacznie lepiej. Ze względu na to, że docierają głębiej, niż w przypadku standardowych metod, mogą działać z wyższą skutecznością. Z tego właśnie powodu inhalator dla dorosłych często jest zalecany na zatoki, jak również takie choroby jak astma.

 

Jaki inhalator wybrać? Sprawdź dostępne modele

Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się urządzenia różnych typów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Ci ich swobodny wybór. W zależności do własnych potrzeb, a także specyfiki dolegliwości, z jakimi się mierzysz.

 

Dobre sprzęty do inhalacji stanowi skuteczną broń w walce ze schorzeniami układu oddechowego, a także niezastąpioną pomoc w profilaktyce różnych chorób. Z tego powodu warto dobierać je właściwie. W katalogu znajduje się między innymi inhalator sprężarkowy, który zapewnia wysoką stabilność działania. Co ważne, może być użytkowany zarówno przez dorosłych, jak i dzieci.

 

Dobrym wyborem okaże się również inhalator ultradźwiękowy, który wyróżnia się kompaktowymi wymiarami. Dzięki temu może być stosowany niemal wszędzie. Skuteczną terapię zapewni również inhalator tłokowy – dzięki bogatemu wyposażeniu może być użytkowany przez całą rodzinę. Oferowane inhalatory są wyposażone w maski w różnych rozmiarach, ustniki oraz inne akcesoria.

 

Inhalator do domu i do obsług w podróży – wybierz swój model

Ranking urządzeń zdecydowanie ułatwia ich dobór. Warto jednak wiedzieć, na jakie parametry oraz funkcje zwracać uwagę. Najważniejszą kwestią wydaje się wielkość cząsteczek, określana jako MMAD. Dobrze, gdy zakres jest spory i wynosi od 0,5 do 5 µm. Aerozol podany w takiej formie trafi zarówno do tchawicy, jak i oskrzeli, oskrzelików oraz pęcherzyków płucnych.

 

Warto podkreślić, że im mniejsze cząsteczki, tym głębiej się wchłoną. Kolejna ważna sprawa to cicha praca. W naszej ofercie znajduje się zarówno modele pełnowymiarowe, jak i kompaktowy inhalator emitujący dźwięki o niskiej częstotliwości

 

Ulgę w przeziębieniu przyniesie inhalacja solą fizjologiczną i olejkami eterycznymi, a w przewlekłych chorobach podawanie rozpylonych leków, zaleconych przez specjalistę. Proponujemy certyfikowane urządzenia - nowoczesne inhalatory dla wszystkich. Modele dla dorosłych oraz nebulizatory dla dzieci skutecznie łagodzą choroby dróg oddechowych. Katalog jest zróżnicowany pod niemal każdym względem. Wpływ na ostateczny wybór może mieć nie tylko typ urządzenia i jego możliwości, ale też cena. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi sprzętami do inhalacji, co zdecydowanie ułatwi podjęcie ostatecznej decyzji, a także polecamy zamienne akcesoria do inhalatorów. Sprawdź naszą ofertę i zrób sobie prezent, który o zadba o Twoje zdrowie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl