Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

Z dumą prezentujemy Państwu ciśnieniomierz półautomatyczny, naszą perełkę wśród elektronicznych, w pełni zautomatyzowanych urządzeń pomiarowych. Jest to wysoce oszczędny, ręcznie pompowany model z mankietem na ramię, wykorzystujący system oscylometryczny. Ciśnieniomierze półautomatyczne łączą ze sobą zalety sprzętów mechanicznych oraz tych najbardziej nowoczesnych. Są one nie tylko bardzo intuicyjne w obsłudze, ale też ekonomiczne – na jednej baterii można dokonać kilkuset pomiarów poziomu ciśnienia i tętna krwi. Wbudowany ekran LCD pokazuje użytkownikowi wynik, a także zapamiętuje ostatni pomiar, co pozwala porównać go z aktualnym. Ciśnieniomierz półautomatyczny, który dla Państwa wybraliśmy, jest przyrządem wysokiej jakości. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z jego parametrami.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Mamy w ofercie ciśnieniomierz półautomatyczny, zaopatrzony w ręczną pompkę

Doświadczenie pokazuje nam, że ile modeli, tyle opinii, co dotyczy również aparatów do pomiaru ciśnienia. Jak się okazuje, opinie na temat urządzeń półautomatycznych są tak samo dobre, jak w przypadku urządzeń elektronicznych. Każdy produkt znajduje swoich amatorów. Zwolennicy tradycji z nutą nowoczesności wybiorą ciśnieniomierz półautomatyczny, za to miłośnicy wygody, sprzęt nowszej generacji. W naszym sklepie internetowym Mega Medic dajemy Państwu możliwość wypróbowania różnych urządzeń przeznaczonych do samokontroli ciśnienia tętniczego. Niech Was nie zwiodą niskie ceny – jakość oferowanego sprzętu medycznego jest pierwszorzędna. Gwarantujemy, że ciśnieniomierz półautomatyczny zostanie doceniony przez każdego, kto chce kontrolować swoje ciśnienie, korzystając z przyrządu z pompką. Zachęcamy do wypróbowania aparatu marki Citizen, wykorzystującego japońską technologię precyzyjnego pomiaru.

Oszczędny półautomatyczny ciśnieniomierz na stałe zagościł w sklepie Mega Medic

Ciśnieniomierz półautomatyczny to złoty środek, pomiędzy aparatami manualnymi i elektronicznymi. Podczas, gdy sprzęt pozbawiony wyświetlacza wymaga pomocy drugiej osoby, a ciśnieniomierz automatyczny jest sceptycznie traktowany przez osoby starszej daty, które nie ufają nowoczesnym urządzeniom, do gry wkracza przyrząd półautomatyczny. Taki ciśnieniomierz można obsłużyć samodzielnie, jednak dobrze gdyby to ktoś napompował mankiet, pozwalając osobie badanej pozostać zrelaksowaną. Urządzenie z pompką ma dobre opinie, a ze względu na wyświetlacz podający wynik, zostawia daleko w tyle ciśnieniomierze manualne. Zapraszamy do testowania produktów z naszego sklepu i wybrania tego, który najbardziej Państwu odpowiada. W innych działach zebraliśmy elektroniczne aparaty do mierzenia ciśnienia. Jeśli wahają się Państwo, co wybrać, warto zapoznać się z różnymi modelami i sprawdzić w praktyce, jak działają.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl