Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Opcje przeglądania

Interesuje Państwa ciśnieniomierz elektroniczny naramienny? W naszym sklepie medycznym znajdziecie duży wybór urządzeń do precyzyjnego pomiaru ciśnienia. Współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętu medycznego, stąd dostępne u nas ciśnieniomierze automatyczne naramienne, które cieszą się pozytywnymi opiniami. Oferujemy cały wachlarz sprzętów sprawdzonych firm, m.in. Citizen oraz Tech-Med. Zadbaliśmy o to, żeby każdy mógł u nas zamówić ciśnieniomierz wyposażony w duży ekran LCD, wyświetlający wyniki na tyle dużą czcionką, aby nadawały się one do odczytania przez seniorów, mających problemy ze wzrokiem. Dodatkowo, większość z urządzeń posiada funkcję wykrywania arytmii. Po kliknięciu w wybrany ciśnieniomierz elektroniczny, znajdą Państwo jego parametry i informacje dotyczące gwarancji.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Sprawdź, jakie funkcje powinien posiadać ciśnieniomierz naramienny automatyczny

Najważniejsze, żeby urządzenie mierzyło precyzyjnie. Na przeprowadzenie dokładnego pomiaru pozwala np. metoda oscylometryczna, którą stosuje się w wielu aparatach na ramię. Dla osób starszych istotne kwestie to czytelny wynik, jak dobrze widoczna, duża czcionka. Dobrze, gdy ciśnieniomierz automatyczny naramienny ma możliwość zasilania sieciowego, a także zaprogramowane wyłączanie po paru minutach bezczynności. Przydatna okazuje się również funkcja wskaźniku ruchu ciała, która informuje użytkownika o możliwości zakłóconego pomiaru, spowodowanego np. poruszeniem ręką. Warto wybierać takie ciśnieniomierze naramienne automatyczne, które posiadają miękki rękaw o wymiarach, dopasowanych do potrzeb użytkownika. Nasz sklep medyczny sprowadza dla Klientów liczne aparaty na ramię, w tym ciśnieniomierz naramienny elektroniczny ze wskaźnikiem nadciśnienia.

Nasz sklep poleca: ciśnieniomierze elektroniczne naramienne, objęte 5-letnią gwarancją

W mało którym sklepie medycznym znajdą Państwo ciśnieniomierz, na jaki producent udziela aż pięciu lat gwarancji. My jesteśmy pewni najwyższej jakości sprzedawanego przez nas sprzętu, dlatego oferujemy Klientom długą, 5-letnią gwarancję na wybrane aparaty naramienne japońskiej marki Citizen, która ma same dobre opinie. Elektroniczny ciśnieniomierz to wygoda i szybki wynik, pozwalający zawsze mieć ciśnienie pod pełną kontrolą. Co więcej, urządzenia pomiarowe na ramię umożliwiają zapis kilkudziesięciu wyników za pomocą jednego przycisku, a niektóre z modeli automatycznie obliczają średnią z trzech ostatnich pomiarów. Dysponując takim urządzeniem w każdej chwili można się upewnić, czy nasze ciśnienie jest w normie. Nowoczesny ciśnieniomierz wykryje wszelkie nieprawidłowości i natychmiast da o nich znać. To najlepszy sprzęt do samokontroli, która nie wymaga wizyty u lekarza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl