Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Interesuje Państwa ciśnieniomierz elektroniczny naramienny? W naszym sklepie medycznym znajdziecie duży wybór urządzeń do precyzyjnego pomiaru ciśnienia. Współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętu medycznego, stąd dostępne u nas ciśnieniomierze automatyczne naramienne, które cieszą się pozytywnymi opiniami. Oferujemy cały wachlarz sprzętów sprawdzonych firm, m.in. Citizen oraz Tech-Med. Zadbaliśmy o to, żeby każdy mógł u nas zamówić ciśnieniomierz wyposażony w duży ekran LCD, wyświetlający wyniki na tyle dużą czcionką, aby nadawały się one do odczytania przez seniorów, mających problemy ze wzrokiem. Dodatkowo, większość z urządzeń posiada funkcję wykrywania arytmii. Po kliknięciu w wybrany ciśnieniomierz elektroniczny, znajdą Państwo jego parametry i informacje dotyczące gwarancji.

Sprawdź, jakie funkcje powinien posiadać ciśnieniomierz naramienny automatyczny

Najważniejsze, żeby urządzenie mierzyło precyzyjnie. Na przeprowadzenie dokładnego pomiaru pozwala np. metoda oscylometryczna, którą stosuje się w wielu aparatach na ramię. Dla osób starszych istotne kwestie to czytelny wynik, jak dobrze widoczna, duża czcionka. Dobrze, gdy ciśnieniomierz automatyczny naramienny ma możliwość zasilania sieciowego, a także zaprogramowane wyłączanie po paru minutach bezczynności. Przydatna okazuje się również funkcja wskaźniku ruchu ciała, która informuje użytkownika o możliwości zakłóconego pomiaru, spowodowanego np. poruszeniem ręką. Warto wybierać takie ciśnieniomierze naramienne automatyczne, które posiadają miękki rękaw o wymiarach, dopasowanych do potrzeb użytkownika. Nasz sklep medyczny sprowadza dla Klientów liczne aparaty na ramię, w tym ciśnieniomierz naramienny elektroniczny ze wskaźnikiem nadciśnienia.

Nasz sklep poleca: ciśnieniomierze elektroniczne naramienne, objęte 5-letnią gwarancją

W mało którym sklepie medycznym znajdą Państwo ciśnieniomierz, na jaki producent udziela aż pięciu lat gwarancji. My jesteśmy pewni najwyższej jakości sprzedawanego przez nas sprzętu, dlatego oferujemy Klientom długą, 5-letnią gwarancję na wybrane aparaty naramienne japońskiej marki Citizen, która ma same dobre opinie. Elektroniczny ciśnieniomierz to wygoda i szybki wynik, pozwalający zawsze mieć ciśnienie pod pełną kontrolą. Co więcej, urządzenia pomiarowe na ramię umożliwiają zapis kilkudziesięciu wyników za pomocą jednego przycisku, a niektóre z modeli automatycznie obliczają średnią z trzech ostatnich pomiarów. Dysponując takim urządzeniem w każdej chwili można się upewnić, czy nasze ciśnienie jest w normie. Nowoczesny ciśnieniomierz wykryje wszelkie nieprawidłowości i natychmiast da o nich znać. To najlepszy sprzęt do samokontroli, która nie wymaga wizyty u lekarza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl