Chcesz skutecznie kontrolować swoje ciśnienie krwi? A może ktoś z Twoich bliskich potrzebuje profesjonalnego sprzętu do mierzenia ciśnienia tętniczego? W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości ciśnieniomierze naramienne (w tym również automatyczne), nadgarstkowe oraz elektroniczne. Niezależnie od modelu, warto mieć na uwadze, że każdy ciśnieniomierz oferowany przez nasz internetowy sklep medyczny jest urządzeniem niezawodnym i prostym w obsłudze, umożliwiającym precyzyjnie zmierzenie ciśnienia krwi. Ponadto gwarantuje wiarygodne wyniki, co zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. Co więcej, każdy nasz przyrząd do mierzenia ciśnienia znajduje się na liście urządzeń medycznych Urzędu Rejestracji Produktów Medycznych. Dzięki temu może być wykorzystywany nie tylko w domowym zaciszu, ale i w gabinetach zabiegowych oraz lekarskich.

 

CIŚNIENIOMIERZE

Ciśnieniomierz naramienny FamilyPuls+ Ciśnieniomierz naramienny FamilyPuls+
Producent: kelly
Cena:

99,00 zł

Najniższa cena: 149,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Szeroki wybór funkcjonalnych ciśnieniomierzy

Oferujemy zarówno ciśnieniomierze naramienne, jak i nadgarstkowe. Nie tylko dokonują one precyzyjnego pomiaru ciśnienia krwi, ale również wykrywają nadciśnienie oraz objawy arytmii serca. Wyposażone są także w szereg różnych funkcji, w tym w funkcję pamięci, co ułatwia monitorowanie wyników, a nawet funkcję automatycznego wyłączania, która pozwala zmniejszyć zużycie baterii.

Niezawodne i dokładne ciśnieniomierze

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko automatyczne ciśnieniomierze elektroniczne, ale i modele półautomatyczne. To ręcznie pompowane przyrządy do mierzenia ciśnienia, wyposażone w wyświetlacz, mankiet i charakterystyczną pompkę. Charakteryzują się one precyzją pomiaru. Są solidne i wytrzymałe.

Praktyczne aparaty do mierzenia ciśnienia

Każdy dostępny w naszym sklepie ciśnieniomierz został skonstruowany w taki sposób, aby możliwe było korzystanie z niego bez pomocy innych osób. Oferowane przyrządy do mierzenia ciśnienia działają w sposób automatyczny. Wyróżniają się również intuicyjną obsługą. Żeby wykonać pomiar, wystarczy zaledwie kliknięcie. Dzięki temu nawet osoby starsze nie mają żadnych problemów z ich stosowaniem.

Nasze ciśnieniomierze wykonane zostały ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Przekłada się to na ich wysoką sprawność i niezawodność działania. Są trwałe i wykazują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. To produkty uznanych na rynku marek. Nie stanowią więc jednorazowego zakupu, a są inwestycją na lata.

Każdy oferowany aparat do mierzenia ciśnienia wyposażony jest w czytelny wyświetlacz LCD, który  pozwala na odczyt wyniku w każdych warunkach, oraz wygodny, trwały mankiet w uniwersalnym rozmiarze. Nasze modele wyróżniają się również kompaktowymi rozmiarami, dzięki czemu są wygodne w przechowywaniu. W skład oferowanych zestawów często wchodzi etui, które dodatkowo ułatwia przechowywanie sprzętu.

Tanie ciśnieniomierze

Aparat do pomiaru ciśnienia to użyteczny sprzęt, który warto mieć w domu. Pozwala on monitorować pracę serca. Regularne korzystanie z niego może nawet zapobiec schorzeniom. Ułatwia również ich diagnostykę. Warto więc mieć go pod ręką. Zwłaszcza że cena dostępnych w naszym asortymencie urządzeń nie jest wygórowana. Ponadto naszym klientom oferujemy nie tylko szeroki wybór ciśnieniomierzy, ale również ekspresową dostawę i atrakcyjne warunki gwarancji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl